Помилка в приготуванні їжі може статися навіть у досвідчених кулінарів
Ніколи не панікуйте, якщо щось пішло не так у процесі приготування їжі. Дотримуйтеся золотого правила: безвихідних ситуацій не буває, а ось нервові клітини – не відновлюються!Дотримуючись наведених нижче порад, ви завжди зможете виправити “смакову помилку”.
Найпростіший спосіб зменшити зайвий смак солі або перцю – додати додаткові інгредієнти. Наприклад, для супів або рагу додайте більше рідини (бульйону чи води). Це розбавить сіль або перець.
Для салатів, макаронів і каш можна додати більше основних інгредієнтів, відповідно таких як овочі, макарони або крупи.
Для м’ясних страв, супів і каш додавання молока, вершків або вершкового масла (солодкого/бутербродного) може допомогти пом’якшити гостроту і солоність. Поступово додавайте їх, помішуючи, і обов’язково куштуйте страву.
Макаронні вироби після варіння можна промити під проточною водою, а перед подачею – підігріти у вершковому маслі.
Картопля і крохмалевмісні продукти, такі як рис або макарони, поглинають зайвий смак солі.
Можна зробити невеликий мішечок із бинта або марлі, помістити в нього, наприклад, рис і опустити в пересолений суп. Дайте страві деякий час постояти, щоб мішечок-рятувальник поглинув сіль або перець. Потім приберіть його зі страви.
Для супів і рагу, додавання додаткових овочів або м’яса допоможе збалансувати смак. Вони вберуть частину солі або перцю.
Під час приготування супів або бульйонів можна варити цілу картоплю або очищену цибулину разом зі стравою, щоб вони поглинули зайву сіль.
Також коригувати смак можна за допомогою овочів, що дають солодкість: морква, солодкий перець, ріпчаста цибуля. А якщо йдеться про тісто для оладок або млинців, то додайте цукор.
Як бачите, не все так страшно, як може здатися на перший погляд. “Добрі Новини” бажає вам смачних страв і удачі на кухні!
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень