Кухарі пояснили, як правильно варити сало зі спеціями
Варене сало готується легко, з мінімумом спецій, а результат, воно смачне, запашне, духмяне. Й одразу можна брати шматочок, який і на хліб, і до борщу, і просто з часником, ммм, аж слюнки з’являються, тому переходимо до готування та секретів.
Насправді, головна фішка далеко не в спеціях, у рецепті є один секретний інгредієнт, який надає салу м’якості, приємного запаху і ніжного смаку. Але ми ще потримаємо інтригу.
Що потрібно:
Так, звичайне лушпиння від цибулі надає салу гарного золотисто-рожевого кольору і глибокого, домашнього аромату.
Як варити:
Сало наріжте шматками (зручно брати по 200-300 г), аби добре проварилось, у каструлю налий воду, додай сіль, лавровий лист, перець, коріандр, подрібнений часник і жменю сухого цибулиння попередньо промити, закип’яти воду зі спеціями, зменшити вогонь і опустити шматки сала, варимо на повільному вогні 25-30 хвилин, але не більше, щоб не переварити, далі вимкніть газ, залиште сало у відварі до повного охолодження, адже тоді воно набереться смаку. Дістаньте, обсушіть, натри ще свіжим часничком і, за бажанням, обваляй у суміші перцю та паприки, загорни у фольгу чи плівку і дай постояти в холодильнику кілька годин або на ніч.
Сало виходить ніжне, запашне, без надмірної гостроти чи хімічного присмаку. Цибулиння додає йому глибокого кольору, виглядає як копчене, але без диму.
Сало можна тоненько нарізати на хліб з гірчицею або хроном, додати до борщу замість м’яса, нарізати до святкової закусочної тарілки.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень