Кухар пояснив, чому не можна мити капусту перед квашенням
Квашена капуста – закуска, яку полюбляє багато українців. Процес приготування квашеної капусти досить простий, але деякі помилки здатні зіпсувати смак.
Найчастіше помилками в приготуванні квашеної капусти є:
Рецепт квашеної капусти:
Одну велику капустину очищаю від зів`ялого чи пошкодженого листя. Мию та шинкую дрібно. Велику морквину натираю на крупній терці і додаю також до капусти.
Тепер лавровий лист і перець горошком за смаком. Легко вимішую, щоб капуста залишалася хрусткою Квасити капусту можна в банках, бочках, харчових контейнерах.
Головне, щоб була ємність та можливість покласти її на якусь тацю, куди при необхідності могла б стікати вода. А стікати вона буде обов`язково в процесі заквашування.
Я складаю до банки капусту. Але спочатку даю лавровий лист і перець горошком.
Капусту притискаю кулачком, не сильно. Готую розсіл. Кип`ячену воду холодну змішую з сіллю. Пропорція- 1 ст л солі на 1 л води. Вода має бути не тепла і не гаряча, а тільки холодна. В цьому рецепті немає цукру. На верх капусти знову даю лавровий лист і перець.
Заливаю розсолом капусту, щоби покрила вода повністю Прикриваю банки кришками
і ставлю на тацю. Так залишаю капусту на 3 дні кваситися.
Після першого дня видно, що почався процес заквашування. Якщо потрібно доливаю води. На другий день повторюю теж саме. Капуста вже змінила свій колір
і набуває притаманного запаху. Останній 3-й день капуста помітно зменшилася у кількості, коли я натискаю на неї ложкою. Тому я з меншої банки перекладу капусту у більші. Тим самим заповню їх до верх Закриваю тепер банки кришками.
Зберігається така капуста в холодильнику. Її можна відразу споживати, але можна дати ще трішки постояти. Вона виходить дуже смачною, хрумкою і без стороннього запаху та смаку. Свою хрумкість капуста не втратить навіть за місяць-два часу. Ось такий простий рецепт квашеної капусти, яку може приготувати кожен.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень