Експерти назвали екологічний спосіб боротьби з бур'янами
Навіть у найкоротші терміни бур’яни можуть легко перетворити ваш город на дикий ліс. Разом із тим, вони не тільки псують загальний вигляд та естетику ділянку, але й можуть негативно впливати на майбутню врожайність. Такі сміттєві рослини конкурують з овочевими культурами та квітами за ресурси. Всього один кущ пирію може вживати до 200 мілілітрів води на добу, яка треба іншим рослинам.
Крім того, деякі бур’яни можуть створювати додатковий і непотрібний для рослин затінок. У результаті це сповільнює ріст і розвиток овочевих культур. Особливо небезпечним для культурних рослин бур’яном може стати лобода. Також важливо пам’ятати, що бур’яни не просто забирають живлення та воду в рослин, але й можуть розповсюджувати грибкові захворювання та шкідників.
До слова про останнє! Деякі види бур’янів є справжнім магнітом для різних шкідників – попелиця, мурахи та інші шкідливі комахи можуть знищити врожай ваших рослин і зашкодити якості ґрунту. Спершу такі непрохані гості оселяються на бур’янах, а тільки після цього поступово перебираються на інші культурні рослини, поступово знищуючи плоди.
Багато городників звикли боротись із бур’янами дуже просто – за допомогою старого й доброго прополювання. Втім, існує багато народних засобів, які допоможуть впоратись із навалою небажаної рослинності. Вам знадобиться вода, сода та чорне мило. 1 літр теплої води змішайте з 1 чайною ложкою соди та 3 столовими ложками чорного мила.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень