Збільшення жиру на животі не просто ускладнює застібання джинсів. Дослідження показують, що жир на животі також несе серйозний ризик для здоров’я. Але є хороша новина – можна зменшити небезпеку, яку він представляє.
Ваша вага багато в чому визначається трьома основними факторами:
Якщо ви їсте занадто багато і занадто мало тренуєтеся, ви, ймовірно, будете мати зайву вагу, в тому числі жир на животі. Крім того, з віком ваша м’язова маса може трохи зменшитися, а жир збільшитися.
Втрата м’язової маси також знижує швидкість, з якою ваше тіло використовує калорії, що може утруднити підтримку здорової ваги.
Багато жінок також зауважують збільшення жиру на животі з віком, навіть якщо вони не набирають вагу. Ймовірно, це пов’язано зі зниженням рівня естрогену, який впливає на розподіл жиру в організмі.
Тенденція набирати або переносити вагу на талії – і мати форму «яблуко», а не «грушу» – також може мати генетичний компонент.
Проблема з жиром на животі полягає в тому, що він не обмежується підшкірним жиром. Він також включає вісцеральний жир, який знаходиться глибоко всередині вашого живота, оточуючи ваші внутрішні органи.
У той час, як підшкірний жир викликає косметичні проблеми, вісцеральний жир пов’язаний з набагато більш небезпечними проблемами зі здоров’ям, включаючи:
Дослідження також пов’язують жир на животі з підвищеним ризиком передчасної смерті – незалежно від загальної ваги. Фактично, деякі дослідження показали, що навіть коли жінки мали нормальну вагу на основі стандартних вимірів індексу маси тіла (ІМТ), велика талія збільшувала ризик смерті від серцево-судинних захворювань.
Встаньте і оберніть рулеткою голий живіт, трохи вище стегна. Потягніть за рулетку, щоб вона щільно прилягала до вас, але не тиснула на шкіру. Переконайтеся, що рулетка вирівняна по всьому периметру. Розслабтеся, видихніть і виміряйте талію, пригнічуючи бажання втягнути живіт. Для жінок розмір талії більше 89 сантиметрів вказує на нездорову концентрацію жиру на животі і більший ризик проблем зі здоров’ям.
Ви можете привести в тонус м’язи живота за допомогою скручувань або інших цілеспрямованих вправ для черевного преса, але просте виконання цих вправ не позбавить від жиру на животі.
Проте, вісцеральний жир реагує на ту ж дієту і стратегії вправ, які допомагають скинути зайві кілограми і знизити загальний рівень жиру в організмі.
Боремося з жиром на животі:
Також рекомендується виконувати силові вправи не рідше двох разів на тиждень. Якщо ви хочете схуднути або досягти певних цілей у фітнесі, вам може знадобитися більше тренувань. Щоб скинути зайвий жир і не дати йому повернутися, прагнете до повільної і стабільної втрати ваги. Зверніться до лікаря за допомогою, щоб почати роботу і не збитися з шляху
Жир на животіНаш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень