Гороскоп Таро на тиждень 14 – 20 листопада 2022 року для всіх знаків Зодіаку: яка карта поведе вас за собою?

Карта вашого тижня дасть вам рекомендації, як потрібно себе поводити, що на вас чекає та яких подій з вашого життя не відбудеться. Тарогороскоп на тиждень - вдала ідея дізнатись майбутнє.

Овен

Королева кубків говорить про те, що цього тижня вам необхідно прислухатись до свого серця. Ці дні будуть націлені на те, щоб ви частіше прислухалися до власної інтуїції та внутрішнього голосу. Ви можете бути емоційнішими, ніж зазвичай, тому не забувайте проявити розуміння.

Телець

З Четвіркою жезлів буде дуже важливо похвалити себе на цьому тижні. Пишайтесь тим, що ви пережили за останній час. Подякуйте собі за той процес, який ви створювали для подолання перешкод. Переконайтеся в тому, що ви не створюєте на себе тиск своїми ж справами.

Четвірка Жезлів
Четвірка Жезлів

Близнюки

Перевернутий Рицар Пентаклів говорить про те, що ваші емоції скоро накриють вас з головою. Ваш рівень стресу може бути дуже високим, через це ви будете занадто чуттєвим і схильні ревнувати навіть свою маму до свого тата. Намагайтеся не реагувати бурхливо на події.

Рак

Перевернута Королева Мечів говорить вам, що цього тижня вам просто необхідноговорити все, що ви думаєте. Говоріть прямо про свої почуття, не бійтеся. Будьте прямолінійними та залиште позаду бажання промовчати. Скажіть все, як воно є.

Лев

Перевернута карта Зірки радить вам не втрачати надію. Так, ми не завжди отримуємо те, що хочемо і цей тиждень може принести деяке розчарування. Це не кінець світу, тому що ваша історія ще не закінчена. Зазвичай, зараз щось не виходить тільки тому, що попереду на вас очікує щось грандіозне.

Карта Зірки
Карта Зірки

Діва

Перевернутий Туз мечів говорить про те, щоб ви тримали новини при собі. Інколи хочеться поділитися чимось хорошим з отосуючим середовищем, але поки не на часі. Вам потрібно дізнатись щось ще, тому не кваптеся.

Терези

З перевернутою Дев’яткою мечів вам потрібно відпустити усі свої страхи на цьому тижні. Вам було тяжко останнім часом, але вас необхідно забути всі переживання та просто відвовіктись від того хаосу, який відбувався з вами весь час.

Скорпіон

Перевернута карта Місяця говорить про те, що це нормально – не знати щось. Ви можете сумніватися в собі по-особливому сильн цього тижня, але замість того, щоб піддатися паніці та тривозі, краще отримайте більше інформації та зробіть усе можливе, щоб заповнити пробіли.

Стрілець

З перевернутою Імператрицею вам варто поставити в пріоритет турботу про себе. Ви були на стільки зосереджені турботою про інших, що не приділяєте собі час. Любіть себе цього тижня, забудьте про інших.

Карта Імператриці
Карта Імператриці

Козеріг

З картою Помірності вам слід переглянути власні пріоритети. Зробіть фокус на тому, щоб отримати максимальний баланс цього тижня. Вся робота може виснажувати вас, тому розкладіть її на полички в своїй голові, виділіть час для відпочинку.

Водолій

З перевернутою Королевою жезлів вам може знадобитись трішки більще часу наодинці з собою. Немає нічого поганого в тому, щоб скасувати декілька зустрічей та попіклуватися про себе. Ніхто не образиться на вас.

Риби

Перевернутий Паж жезлів говорить про те, що цього тижня ви можете літати в хмарах. Недостача фокусування уваги на чомусь одному може змусити вас засумувати. Візьміть себе в руки та поверніться в ритм життя.

 

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини