Гороскоп на 9 травня 2023 року для всіх знаків Зодіаку за картами Таро: що на вас чекає у цей день

Гороскоп на 9 травня 2023 року: яке прородство посилають зірки для знаків Зодіаку цього дня. Чи варто прислухатись до зірок - вирішувати вам.

Овен

Карта 9 травня – Четвірка пентаклів. Сьогодні вам потрібно працювати над своїми стосунками, інакше можуть бути проблеми.

Телець

Карта 9 травня – Король кубків. Розкрийтеся як особистість до свого парнера. Проведіть щиру та відверту розмову. Прислухайтеся до свого серця.

Близнюки

Карта 9 травня – Десятка кубків. Вам потрібно додати релаксу до свого життя. Не напружуйтеся через дрібниці, у вас все буде добре.

Рак

Карта 9 травня – Закохані. Ця карта означає, що вам потрібно знайти однодумців у роботі та особистому житті. Не варто довіряти кожній людині, яка може вам зробили лихо.

Лев

Карта 9 травня – Трійка пентаклів. Якщо ви добре працюєте – ви отримаєте прекрасний результат. Не забувайте відпочивати. Багато роботи не піде вам на користь.

Діва

Карта 9 травня – Колесо фортуни. У вашому житті все може доволі різко перевернутися з ніг на голову. Не дивуйтеся цьому, а адаптуйтеся до нових ситуацій.

Гороскоп Таро на 9 травня 2023 року
Гороскоп Таро на 9 травня 2023 року

Терези

Карта 9 травня – Королева кубків. Йдіть впевнено до мети, яку ви собі поставили. Вам потрібно чітко розуміти всі ризики, а після цього зробити перший крок на зустріч невідомому.

Скорпіон

Карта 9 травня- П’ятірка кубків. Вам потрібно зробити паузу. В коханні вам можуть зробити дуже боляче, тому готуйтеся до негараздів.

Стрілець

Карта 9 травня – Зірка. Ваша місія – змінювати світ та оточення на краще. Здивуйте вашого партнера у стосунках.

Козеріг

Карта 9 травня – Дев’ятка мечів. У вас буде випробування у стосунках, яке дасть вас зрозуміти, що вам насправді потрібно в цьому житті.

Водолій

Карта 9 травня – Паж кубків. Відкривайте нові сторони своєї свідомості. Вам допоможе в цьому ваш найкращий друг.

Риби

Карта 9 травня – Веховна жриця. Попрацюйте над почуттями до вашої другої половинки і зробіть висновки. Ваш партнер бажає лише кращого для вас.

Найефективніший метод схуднення на думку Аніти Луценко – це збалансоване харчування

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини