Гороскоп на 24 травня 2023 року для всіх знаків Зодіаку за картами Таро: що на вас чекає у цей день

Гороскоп на 24 травня 2023 року: яке прородство посилають зірки для знаків Зодіаку цього дня. Чи варто прислухатись до зірок - вирішувати вам.

Овен

Карта 24 травня – Паж жезлів. Ви засиділися на місці, вам пора зробити щось нове. Те, чого ви в минулому завжди боялись зробити.

Телець

Карта 24 травня – Паж пентаклів. Якщо до вас прийшла нова ідея, як заробити грошей, то добре обдумайте план ваших дій, щоб справа не прогоріла.

Близнюки

Карта 24 травня – Дев’ятка кубків. Чітко сформулюйте власні думки, не потрібно просто хотіти, щоб все було добре. Додайте амбіційності до виконання цього завдання.

Рак

Карта 24 травня – Королева мечів. Не показуйте своєму партнеру холод. Вам не потрібно відштовхувати другу половинку, щоб побачити у відповідь кохання. Будьте щирими та чесними з собою, в першу чергу.

Лев

Карта 24 травня – Колісниця. Вам потрібна спільна подорож з коханою людиною. На роботі у вас все складається неймовірно, ви нарешті отримаєте бажаний успіх.

Діва

Карта 24 травня – Четвірка пентаклів. Знайдіть людину, на яку ви завжди можете покластися у будь-якій ситуації. Ця людина має бути розумнішою за вас.

Гороскоп Таро на 24 травня 2023 року
Гороскоп Таро на 24 травня 2023 року

Терези

Карта 24 травня – Король кубків. Якщо хтось говорить вам погані речі про ваші стосунки – не слухайте цих людей, слухайте свій внутрішній голос.

Скорпіон

Карта 24 травня – Десятка кубків. В коханні знайдіть щось, з чого ви можете черпати натхнення. Робта вас дуже потішить, а отриманий результат – ще більше.

Стрілець

Карта 24 травня – Закохані. У вас сьогодні просто все добре. Додайте якогось щастя до вашого життя і прагніть гармонії.

Козеріг

Карта 24 травня – Трійка пентаклів. Потрібно вчитися. Запишіться на якісь курси, щоб можна було краще пізнати світ та самого себе.

Водолій

Карта 24 травня – Колесо фортуни. Не забувайте, що після чорної смуги – завжди йде біла і навпаки. Очікуйте на несподіванку від долі.

Риби

Карта 24 травня – Королева кубків. Покажіть партнеру, що вам його не вистачає. Не соромтеся проявити свої щирі почуття і вас зрозуміють.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини