Гороскоп на 25 травня 2023 року для всіх знаків Зодіаку за картами Таро: що на вас чекає у цей день

Гороскоп на 25 травня 2023 року: яке прородство посилають зірки для знаків Зодіаку цього дня. Чи варто прислухатись до зірок - вирішувати вам.

Овен

Карта 25 травня – Лицар жезлів. Будьте пристрасними людьми цього дня. Вам варто показати свій характер та поговорити про те, що вам не подобається.

Телець

Карта 25 травня – Лицар пентаклів. Оберіть для себе якесь русло, в якому ви будете досягати висот. Вам давно пора покращити своє фінансове становище і вийти на новий рівень заробітку.

Близнюки

Карта 25 травня – Дев’ятка пентаклів. Дайте слабинку в коханні. Вам не потрібно бути у стосунках найкращими та керівниками ващого щастя. Дозвольте вашому партнеру показати себе.

Рак

Карта 25 травня – Сонце. Насолодіться стосунками, які у вас є і не звертайте увагу на інших людей. На роботі не потрібно мовчати, коли вам щось не подобається.

Лев

Карта 25 травня – П’ятірка мечів. Вас можуть обманювати, тому будьте обережними та краще перевіряйте інформацію, що надходить до ваших вух.

Діва

Карта 25 травня – Десятка жезлів. Вам зараз складно, але ви маєте велику можливість впоратися зі всіма своїми негараздами, якщо подумаєте, що потрібно з цим всім робити. Не шукайте підтримки там, де її немає.

Гороскоп Таро на 25 травня 2023 року
Гороскоп Таро на 25 травня 2023 року

Терези

Карта 25 травня – Король жезлів. На роботі краще потрібно працювати для того, щоб вас помітили і дали вам підвищення. Пам’ятайте про те, що під лежачий камінь вода не тече.

Скорпіон

Карта 25 травня – Паж пентаклів. Створіть собі план, якого ви будете дотримуватися і заробляти гроші, які ви хочете. Влаштуйте собі вечір роздумів над бізнесом, який вже давно крутиться у вашій голові і не дає вам спокою.

Стрілець

Карта 25 травня – Дев’ятка кубків. Радійте тому, що у вас є. В коханні дайте вашій другій половинці більше романтики та уваги.

Козеріг

Карта 25 травня – Колісниця. У вашому житті починає все змінюватися, але не потрібно завчасно радіти маленьким перемогам, бо все може обернутися в інший бік, коли ви цього не чекаєте.

Водолій

Карта 25 травня  – Колесо фортуни. Почніть економити свої кошти, бо є ризик великих витрат та залишитися ні з чим. Подумайте про те, що ви можете зробити для того, аби примножити ваші гроші.

Риби

Карта 25 травня – Шістка кубків. Пригадайте ваших колишніх друзів, з якими ви перестали спілкуватися. Не виняток, що вони сумують за вами.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини