Гороскоп на 1 жовтня 2023 року для всіх знаків Зодіаку за картами Таро: що на вас чекає у цей день

Гороскоп на 1 жовтня 2023 року: яке прородство посилають зірки для знаків Зодіаку цього дня. Чи варто прислухатись до зірок - вирішувати вам.

Овен

Карта 1 жовтня – Девʼятка мечів. В неділю, Овни, може виникнути бажання провести час на свіжому повітрі або в активних заняттях. Подумайте про активний відпочинок чи заняття спортом.

Телець

Карта 1 жовтня – Трійка пентаклів. День може бути вдалим для спілкування з друзями та близькими. Розділіть час зі своєю родиною або влаштуйте зустріч з друзями.

Близнюки

Карта 1 жовтня – Дурень. Неділя може бути днем для вивчення нових інформацій та розширення знань. Знайте, що навчання та спілкування можуть призвести до цікавих відкриттів.

Рак

Карта 1 жовтня – Закохані. Раки можуть відчувати сильну покликаність до дому та родини в неділю. Влаштуйте затишний день в колі рідних.

Лев

Карта 1 жовтня – Імператор. Неділя може бути часом для розваг і творчості. Розгляньте можливість відвідати культурну подію або влаштувати мистецький проект.

Діва

Карта 1 жовтня – Лицар кубків. Потрібно концентруватися на своєму здоров’ї і благополуччі в цей день. Подумайте про фізичну активність і здорову їжу.

Гороскоп Таро на 1 жовтня 2023 року
Гороскоп Таро на 1 жовтня 2023 року

Терези

Карта 1 жовтня – Маг. В неділю, Терези, зосередьтеся на комунікації та стосунках. Розмовляйте відкрито і щиро з близькими.

Скорпіон

Карта 1 жовтня – Пʼятірка жезлів. Скорпіони можуть відчувати сильну духовну потребу в цей день. Розгляньте можливість медитації чи релігійної практики.

Стрілець

Карта 1 жовтня – Четвірка мечів. День може призвести до цікавих пригод і вивчення нових речей. Вирушайте в подорож або вивчайте щось нове.

Козеріг

Карта 1 жовтня – Королева мечів. В неділю, Козероги, зосередьтеся на своїх цілях і планах на майбутнє. Подумайте про кроки, які потрібно зробити для їх досягнення.

Водолій

Карта 1 жовтня – Правосуддя. Неділя може бути часом для спілкування і обміну ідеями. Ви можете бути вдячними за нові можливості для співпраці.

Риби

Карта 1 жовтня – Сила. Риби можуть відчувати бажання відпочити та релаксувати в цей день. Заберіть час для себе і зробіть те, що вас радує.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини