Великдень — це одне з найважливіших свят для українців. Всі розуміють його релігійну важливість. Але не кожен знає, як варто поводитися під час цього свята. Наприклад, у третій день Великодня. Чому багато людей тоді вже працюють на роботах, але нікого не можна помітити в клопотах по господарству? Виявляється, що у цього є свої причини. Адже заборона стосується у першу чергу фізичної праці.
Тобто прибирати вдома, проводити дрібний ремонт чи навіть швидко випрати кілька речей не можна. А от якщо в офісі людині ставлять певні задачі, то це вже праця дещо іншого плану. Робота на городі є саме фізичною, і тому варто від неї утриматися. Також у цього обмеження є інша причина. Земля у цей період все ще “відпочиває” після зими, тож городники впевнені, що поки краще її не турбувати.

До речі, церковнослужителі вважають, що він фізичної роботи варто утримуватися не лише на Великдень, але й протягом тижня після нього. Хоча офіційної заборони для такої праці немає, але у Світлий тиждень священники радять відпочивати. Також у цей період не можна знаходитися у посту, сумувати та проводити панахиду. А ще церковнослужителі радять відмовитися від вінчання, хоча воно й не заборонене.
Звісно ж, якщо є якась термінова робота, як необхідність погодувати птицю та тварин або полити квіти, то вона дозволена. А все, що може зачекати, краще відкласти на потім. І бажано починати робити це лише з наступного тижня. Тобто у 2025 році приступати до активної роботи на городі варто з 28 квітня. Якщо ж дуже треба щось зробити раніше, то встигніть до Великодня, щоб потім відпочивати.