1 кришечка в прання – і білі речі без сірості, як у рекламі: не порошок, а секрет всіх хімчисток

Щоб білі речі залишалися й надалі кришталево білими, не обовʼязково використовувати дорогі хімікати для відбілювання. Копієчний засіб, яким користувалися ще наші бабусі, зробить всю роботу за вас.

Скільки разів у вас бувало так, що купуєш нову білу річ, а після кількох прань вона вже виглядає, наче з секонда, ніби й не брудна, але вже явно не свіжа. А що вже казати за білу постіль. Речі з часом втрачають ту саму яскраву білизну і навіть найдорожчий порошок не завжди справляється.

Господині поділилися лайфхаком, як ідеально відбілити тканину
Господині поділилися лайфхаком, як ідеально відбілити тканину

А все тому, що дорого не завжди означає якісно. Є прості засоби, які роками використовують навіть у хімчистках, але про них рідко говорять. І найцікавіше, все працює це буквально з однієї кришечки.

Перший варіант, це звичайний перекис водню 3%. Так, той самий, що є майже в кожній аптечці. У прання додається 1 ковпачок, наприклад, від кондиціонеру чи прального засобу, якщо у вас такого немає, то приблизно 100 мл потрібно. Його можна залити у відсік для порошку або прямо в барабан. Найкращий ефект при температурі 60 градусів. Перекис м’яко вибілює тканину, знищує мікроби і не псує речі, як агресивні магазинні  відбілювачі.

Господині поділилися лайфхаком, як ідеально відбілити тканину
Господині поділилися лайфхаком, як ідеально відбілити тканину

Другий варіант, це сода. Найчастіше використовують кальциновану, але й харчова теж підійде. Так само  — 1 ковпачок соди у відсік або в барабан. Сода м’яко “витягує” сірість з тканини, пом’якшує воду і підсилює дію прального порошку. Особливо добре працює в парі з гарячою водою, або якщо попередньо замочите у розчині лимонної кислоти

Як результат, білі речі стають значно світлішими вже після першого прання. Без жовтих плям, без сірого відтінку, без різкого запаху. І головне — без псування тканини.

Популярне

Подібні новини