Бананові кірки не викидаю, а удобрюю ними спатифілум – “жіноче щастя” вибухає пишним цвітом: радію ефекту

Якщо ви досі викидаєте шкірки від бананів, ви втрачаєте можливість підживити свої кімнатні рослини важливими поживними речовинами. Розповідаємо, як використати те, що зазвичай іде у смітник.

Досвідчені квітникарі давно не викидають бананові шкірки, адже вони приносять неабияку користь кімнатним рослинам. Особливо вдячним за таку турботу є спатифілум. Ця тендітна квітка не тільки прикрашає оселю своїми білосніжними квітами, але й очищає повітря, створюючи затишну атмосферу. Щоб рослина тішила вас і надалі, спробуйте підживлювати її банановими шкірками.

Секрет користі цих “відходів” полягає в тому, що вони містять велику кількість калію, магнію та фосфору – елементів, які є життєво важливими для росту ваших кімнатних рослин. Калій сприяє укріпленню стебел, магній допомагає листям залишатися яскраво-зеленими, а фосфор стимулює цвітіння. Завдяки цьому спатифілум виглядає доглянутим і здоровим. Викидати таке “золото” ну ніяк не можна.

Квітникарі розповіли, як використати шкірки від бананів для кімнатних рослин
Квітникарі розповіли, як використати шкірки від бананів для кімнатних рослин

Підживлення банановими шкірками можна зробити кількома способами. Найпростіший – замочити їх у воді. Для цього подрібніть 2–3 бананові шкірки, покладіть їх у банку і залийте літром теплої води. Накрийте кришкою та залиште настоюватися на добу. Після цього розчин процідіть і використовуйте для поливу. Ваш спатифілум буде вдячний за таке природне “частування”.

Квітникарі розповіли, як використати шкірки від бананів для кімнатних рослин
Квітникарі розповіли, як використати шкірки від бананів для кімнатних рослин

Ще один варіант – закопати невеликі шматочки свіжих шкірок у ґрунт, але тут важливо пам’ятати про міру: надмірна кількість може викликати плісняву або привернути небажаних комах. Тому краще використовувати шкірки в помірних кількостях. Також можна висушити шкірки в духовці, потім подрібнити і використовувати отриманий “порошок” у вигляді добрива.

Завдяки цьому простому і економічному догляду ваш спатифілум та й інші рослини будуть тішити око буйним цвітінням і пишними листками. Більше ніколи не викидайте бананові шкірки, вони точно стануть вам у нагоді, коли ви вирішите потішити свої рослини орагнічним добривом.

Популярне

Подібні новини