Напевно, не існує в українській культурі страви, яка була б відомішою за борщ. Чи не кожен у всьому світі знає про те, що смачненький червоний борщ свого часу народився на теренах нашої держави. Приготувати його набагато складніше, ніж може здаватись. Існує багато тонкощів, які можуть впливати на смак страви. Важливим є кожен нюанс.
Помилки у приготуванні борщу
Експерти та кулінари виділяють 2 основні секрети ідеального борщу, якими керуються навіть “шефи” у найкращих ресторанах. Багато господинь роблять помилку, коли ігнорують ці нюанси. Саме тому в результаті страва виходить недостатньо смачною.
Перший секрет – вода. Мало хто здогадується, але борщ дуже вибагливий до якості води. Саме тому використання жорсткої води для приготування бульйону є табу.

Надмірна кількість мінералів у складі рідини завадить м’ясу, що в ній готується, повноцінно розкрити свій смак. Крім того, бульйон набуде некрасивого відтінку. Одразу цей нюанс важко побачити на практиці. Але варто тільки замінити воду на м’яку та фільтровану – все одразу стає на свої місця.
Чиста та м’яка вода здатна допомогти кожному продукту в складі борщу розкрити свій потенціал повною мірою. Саме тому ви можете придбати спеціальний фільтр, якщо у вас немає змогу купувати очищену воду на борщ.

Наступна помилка полягає у м’ясі. Серед сучасних господинь заведено вважати, що будь-яке м’ясо придатне для приготування борщу. Але це помилка. До прикладу, свинина занадто жирна для страви, а курка навпаки – надто суха. Ідеально використовувати яловичину для приготування борщу. А ще краще – якщо м’ясо буде на кісточці. Саме вона дасть “навар” страві.