Кожна друга господиня проводить вологе прибирання через день або й взагалі щодня. Втім, бруд на меблях і підлозі продовжує накопичуватись так, ніби його взагалі не прибирають. Ви можете навчитись боротись із пилом набагато ефективніше, ніж робите це зараз – у такому випадку ви не будете витрачати час дарма та зможете приділяти більше часу собі.
Ефективні способи прибирання пилу
Експерти говорять: пил не з’являється нізвідки. Частинки брудного повітря проходять у квартиру через вікна, витяжки та кондиціонери. Набагато краще буде, якщо ви будете попереджати появу пилу, а не розбиратись із ним фактично. Для цього використовуйте зволожувач для повітря. Він проганяє через вбудований фільтр повітря у вашому будинку, що робить його значно чистішим.

Втім, покупка такого спеціального обладнання підійде далеко не всім. Саме тому ви можете переглянути підхід у прибиранні. Наприклад, ви можете витирати поверхні від пилу не звичайною вологою ганчіркою, а кондиціонером для білизни. Його потрібно просто розвести у воді в пропорції 1 до 4 та перелити в пульверизатор.
Розпиліть готовий розчин та витріть його залишки сухою ганчіркою або м’якою губкою. Антистатичний ефект допоможе надовго позбутись від пилу, адже бруд просто не прилипатиме до меблів чи підлоги.

Навіть щоденне вологе прибирання ви можете полегшити. Для цього вам потрібно спеціальна “пухнаста” щітка, яка має назву “піпідастр”. Вона легко збирає дрібні частинки пилу, притягуючи їх до себе. У результаті ви за лічені хвилини можете позбутись від бруду й пилу на полицях та столах.