Навіть якщо ви – раціональна й економна господиня, то навіть у вас могла бути ситуація, коли ви додали занадто багато прального засобу. Причина не тільки в тому, аби випрати речі якомога якісніше. Часто виробники самі вказують неправильні дозування на пакуванні мийних засобів, аби продавати більше свого продукту. Та насправді в експертів є власна думка з питання, скільки гелю чи порошку для прання потрібно для якісного очищення одягу та інших речей.
Правильно кількість порошку
Як розповідають знавці пральних машин, у більшості випадків для прання потрібен мінімум продукту. Часто завдання полягає не в тому, аби вивести складні плями, а просто “освіжити” запах і вигляд речей. Саме тому важливо орієнтуватись на рівень забруднення та обсяг завантаженості барабана машини. Експерти пропонують просту формулу, яка допоможе зекономити на придбанні прального засобу, а також збереже вашу побутову техніку.

Для легкого прання, якщо на одязі немає плям, достатньо буде 1 столової ложки порошку на 1 кілограм сухої білизни. Якщо речі помітно брудні, то на кожен кілограм використовуйте по 2 столові ложки засобу. Повне завантаження пральної машини – 5-6 кілограмів сухого одягу – вимагають 5 столових ложок мийного засобу, навіть якщо на одязі багато плям.

До слова, якість води також впливає на потрібну кількість порошку. Якщо вода м’яка, то можете зменшити кількість прального засобу. Річ у тім, що мийні засоби також залишають осад на внутрішніх деталях пральної машини, а тому її потрібно регулярно чистити та не додавати занадто багато порошку.