Зубчик буде розміром з диню: секрети вирощування крупного часнику з доступною підкормкою для всіх

Часник, без сумніву, ідеальний продукт для доповнення будь-якої страви. Крім правильного додавання до різних кулінарних шедеврів, потрібно знати, як його правильно виростити.

Підживлення для кожної овочевої культури потрібно робити впродовж всього періоду вирощування, інакше, ви ризикуєте назавжди втратити свій врожай. Важливо якісно підготуватися до посіву і обрати найкращий для цього ґрунт. Досвідчені експерти радять додавати мінеральні добрива, щоб вегетативний період проходив якнайкраще. Редакція сайту Добрі новини допоможе вам дізнатися, як та чим можна полегшити вирощування часника.

Причини поганого врожаю

  • Є декілька причин, з яких може жовтіти часник. Найголовніша – різкий перепад температур, або дуже холодна погода вночі. Якщо ви посадили свої плоди у ранню холодну пору, то він може піддаватися нічним заморозкам, саме тому потрібно його рятувати.
  • Не виняток, що врожай буде зіпсованим через надмірну зволоженість самого ґрунту. Тут впливає не лише дощ та інші опади, але й природна вологість землі.
  • Одна з найголовшіних причин – шкідники або хвороба, які заважають вирощуванню часника.
Ідеальна прикормка для часника
Ідеальна прикормка для часника

Не рекомендується використовувати курячий гній, курячий послід або некомпостовану органіку для підживлення часнику. Це може лише зіпсувати ваш врожай, але аж ніяк не покращити його. Для часника краще використовувати телячий гній, який вже тривалий час встиг перепріти, або різні суміші з такого гною.

Для приготування ідеальної підкормки вам знаходиться пів відра будь-якого органічного матеріалу, деревна зола і залишається лише все перемішати. Зола містить дуже багато поживних елементів для рослин: чималі запаси фосфору, кальцію, калію та багато чого іншого.

Популярне

Подібні новини