В липні потрібно дуже відповідально пставитися до посіву та дотримуватися загальних рекомендацій догляду за своїм городом чи садком. Звертаючи увагу на місячний календар посіву ви зможете покращити свій врожай за декілька днів.
Варто звернути уваги на фази місяця в липні 2023 року:
- зротаючий місяць з 30 червня по 3 липня і з 18 по 31 липня;
- повний місяць буде 3 липня;
- щербатий місяць триватиме з 4 по 16 липня;
- молодий місяць буде 17 липня.
1-3 липня
В ці дні можна робити пересадку рослин та кущів. Також хорошим варіантом буде посів зелені: кріп, петрушка, зелена циубуля, селера та багато іншої смачної зелені.
4-5 липня
В ці дні краще нічого не сіяти через те, що ці дні вважають не сприятливими для посіву. Краще провести організаційні роботи: розпушити ґрунт, обрізати дерева та інше.
6-8 липня
В цій дні можна боротися зі шкідниками а також садити цибулю, часник, редиску, моркву, буряк та руколу. Будь-яка зелень (крім вище перерахованої) ідеально вродить після посадки саме у ці дні, тому не проґавте такої можливості.
10-17 липня
Ці дні дуже добрі для того, щоб займатися садівництвом, тому експерти рекомендують:
- висадити однорічні або багаторічні рослини;
- покращити догляд за домашніми рослинами;
- можна сіяти шпинат, капусту, селеру, болгарський перець, порей, редис;
- сьогодні можна обрізати, додати добриво, підживити, розпушити ґрунт та інші
- організаційні роботи.
18-23 липня
Ці дні також не дуже сприятливі для того, щоб не проводити роботи в саду чи на городі. Щоб не сидіти без діла, якщо вам хочеться чимось займатися, то можна прополоти грядки, обробити рослинки та інше.
24-30 липня
В такі дні можна робити всі роботи з рослинами, крім травлі шкідників. Сьогодні можна робити розсаду та проводити санітарні роботи в садку і на городі. Можна зайнятися посівом огірків, помідорів, нуту, гороху, квасолі, також соцевиця, морква та буряк.
31 липня
Сьогодні не варто працювати з рослинами. Можна займатися готуванням грядок до наступних висаджувань.