Болгарський або солодкий перець полюбляє легкі та нейтральні ґрунти, правильно й помірно збагачені органічними речовинами. Втім, досвідчені городники знають, що навіть найродючішої землі вибагливій культурі не вистачить, аби потішити якісним і смачним врожаєм. Аби виростити соковитий і м’ясистий болгарський перець, потрібно неабияк попітніти.
Літня підгодівля культури припадає, зокрема, на початок серпня. Аби подовжити терміни плодоносіння перцю, потрібно внести правильне добриво. Експерти зазначають, що в останній місяць літа рослина продовжує плодоносити, але через різкі перепади денної та нічної температур гірше утворюються зав’язі.
У період активного плодоношення культура потребує великої кількості фосфору та калію, кальцію та різних мікроелементів. Зокрема, мова йде і про бор, і про марганець, і про сірку, і про залізо, і про багато інших речовин. Для того, аби наситити ґрунт усіма необхідними елементами, потрібно підібрати хороше добриво.
Серед прихильників органічного підживлення особливо популярним залишається добриво з деревного попелу. Річ у тім, що в розчині зі спалених дерев містяться фосфор, калій та кальцій. Крім того, до складу добрива на основі деревного попелу міститься бор, сірка, цинк, мідь та марганець. Для приготування такого підживлення знадобиться мінімум інгредієнтів.
Літрову банку з деревним попелом потрібно розвести у 10 літрах звичайної води. Добре перемішайте отриману суміш і залиште настоюватись на три-чотири години. Після цього одразу можете поливати перець готовим розчином. Під кожен кущ рослини потрібно внести два літри добрива на основі деревного попелу.