Ці дерева потрібно обрізати до середини вересня: не витрачайте свій час і робіть це просто зараз

Обрізка дерев є важливою частиною догляду за рослинами і виконує різні функції залежно від типу дерев, їх віку та цілей догляду. Обрізка може сприяти збільшенню кількості та якості плодів або квітів.

Обрізка дерев є важливою частиною догляду за рослинами і виконує різні функції залежно від типу дерев, їх віку та цілей догляду. Також така процедура допомагає видалити хворі, пошкоджені або висохлі гілки, що може запобігти поширенню хвороб та загроз. Видалення зайвих гілок може полегшити доступ до сонячного світла та повітря до корони дерева, що сприяє його здоровому росту.

Для контролю росту обростання, такого як вусастики, які можуть забирати енергію від дерева також рекомендують робити обрізання. Правильна обрізка допомагає зміцнити структуру дерева, зменшити ймовірність ламання гілок під вагою плодів або вітру.

Обрізка може зробити дерево більш естетичним, придатним до використання в декоративних цілях. Важливо розуміти, що обрізка повинна виконуватися з дотриманням певних правил та технік, оскільки неправильно виконана обрізка може завдати шкоди рослинам. Якщо ви не впевнені, краще звернутися до професіонала або вивчити докладні інструкції для конкретних видів дерев. Експерти рекомендують обрізати такі дерева.

Які дерева потрібно обрізати до середини вересня
Які дерева потрібно обрізати до середини вересня
  • Фруктові дерева: Обрізка фруктових дерев, таких як яблуні, груші, сливи та персики, є особливо важливою. Обрізання в цей період сприяє формуванню правильної корони, збільшенню врожайності та полегшенню доступу до сонячного світла та повітря до плодів.
  • Горіхи: Горіхові дерева рекомендується обрізати до вересня для забезпечення правильної форми крони та збільшення врожайності.
  • Декоративні дерева: Багато декоративних дерев рекомендується обрізати перед початком вересня. Це допоможе зберегти їх форму та розміри, забезпечити здоров’я та покращити цвітіння.
  • Виноградні лози: Якщо ви вирощуєте виноград, обрізка перед вереснем допоможе зберегти правильну структуру рослини та забезпечити кращий збір врожаю.
  • Кущі та низькорослі дерева: Такі як калина, смородина, троянди, спірея тощо. Обрізка допомагає зберегти їх здоров’я та форму.

Важливо розуміти, що обрізка дерев повинна виконуватися з дотриманням певних правил та технік, щоб не завдати шкоди рослинам. Якщо у вас є сумніви чи необхідні навички, краще звернутися до професіоналів або вивчити докладні інструкції для кожного конкретного виду дерев.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини