Ось чим треба підкормити яблуню та грушу восени: легко перенесуть зиму і засиплють рясним врожаєм

Своєчасна турбота про плодові дерева у вашому саду - свого роду прекрасна інвестиція в майбутні врожаї та красу вашої ділянки. А кінець вересня та жовтень - вдалий час для підготовки дерев до зими.

Осінь – це важливий час для підготовки дерев вашого саду до зими, і яблуні та груші не виняток. Правильний догляд за ними в цей період допоможе вашим деревам легко пережити холодну пору року і тішити вас багатим урожаєм у наступному сезоні.

Органічні добрива для плодових дерев

Осінь – ідеальний час для внесення органічних добрив у землю навколо яблунь і груш. Компост, перегній або гній збагатять ґрунт необхідними поживними речовинами.

Якщо не знаєте, що краще вибрати: компост чи перегній, то обов’язково прочитайте нашу статтю. Інформація, наведена в ній, обов’язково допоможе вам визначитися.

Також рекомендуємо прочитати статтю про те, як правильно в домашніх умовах можна зробити компост і що для цього насправді потрібно.

На кожен квадратний метр ґрунту рекомендується внести 5-10 кг органічного добрива.

Осінь - ідеальний час для внесення органічних добрив
Осінь – ідеальний час для внесення органічних добрив

Підживлення мікроелементами

Додаткове підживлення мікроелементами, такими як залізо, мідь і цинк, може поліпшити здоров’я дерев. За необхідності внесіть хелати (краще їх купувати в спеціалізованих магазинах) мікроелементів відповідно до рекомендацій, зазначених на упаковці.

Мінеральні добрива з урахуванням аналізу ґрунту

До вибору мінеральних добрив варто підходити серйозно, не сподіваючись на “авось”. Для результативного підживлення ваших дерев насамперед потрібно знати склад ґрунту. Тобто розуміти, яких макро- і мікроелементів не вистачає. Тоді, наприклад, якщо ґрунт бідний на азот, можете внести азотовмісне добриво: аміачна селітра – 30-50 г на 1 квадратний метр.

А ще…

Якщо у вашому регіоні зазвичай холодні зими, то експерти дачних справ рекомендують додатково захищати стовбури й коріння дерев від можливих обморожень. Наприклад, оберніть стовбури спеціальним захисним папером або використовуйте солому, а також мульчу, розклавши їх навколо основи дерев.

Популярне

Подібні новини