Після цього засобу комахи повилітали з мого саду: надійний спосіб обробки дерев перед зимою від шкідників

У цей час природа готується до зими. Шкідники садових дерев так само прагнуть зберегти себе та своїх нащадків, тому відкладають у корі дерев личинки.

Ось чому саме зараз дуже важливо провести обробку дерев. Зрозуміло, що такі міри сприятимуть запобіганню захворюванню фруктових дерев, а значить й створюванню гарних умов для врожаю наступного сезону.

Перш за все, нагадаємо, що обробку дерев проводять у безвітряну суху погоду. Бажано також обрати день, згідно з прогнозом, якому б не передував дощ, а також не було його у найближчий день після обробки. Рекомендуємо вам також одразу після обприскування дерев побілити їхні стовбури.

Коли краще обприскувати сад

Експерти обсудили способи обробки саду перед зимою

Одразу після того, як врожай буде зібраним радимо вам зробити перше осіннє обприскування, а наприкінці жовтня-початку листопада обробіть дерева вдруге.

Якими речовинами обробляти дерева

Експерти обсудили способи обробки саду перед зимою

Вибір хімічного засобу залежить від того, якою хворобою може бути заражений ваш сад:

Якщо це грибки або парша, то рослини потрібно обробити розчином сечовини. Він також добре знищує комах та їхні личинки. Якщо деревам загрожує борошниста роса, шкідники та гниття, то вам допоможе обприскування водним розчином мідного купоросу у співвідношенні 10 г на 10 л води.

Проти моху та лишаю використовують залізний купорос: 15 г розчиняють у 15 л води.

Добрим помічником у таких справах здавна зарекомендувала себе бордоська рідина та розчин кальцинованої соди з господарським милом.

Важливою мірою з обробки дерев є їхня побілка. Зробити її не складно: візьміть 0,5 кг мідного купоросу та 3 кг гашеного вапна. Змішайте та додайте до цієї суміші 80 г казеїнового клею. Доливайте, помішуючи, туди воду до тих пір, поки розчин не стане таким, як сметана. Побіліть дерева на висоту від 0,5 м.

Популярне

Подібні новини