Встигніть до початку листопада: чим можна підгодувати полуницю восени. Побачите перший врожай вже навесні

До кінця жовтня потрібно обов'язково встигнути підгодувати полуницю цим чудовим добривом. Така підкормка позитивно позначиться на врожайності культури

Усі досвідчені городники щороку восени підгодовують свою полуничку. І новачкам кажуть, що це треба робити неодмінно та обов’язково. Якщо у вас виникає питання “навіщо?”, відповідаємо – все для того, аби рослина спокійно перенесла зиму. А ще для того, щоб ягода не вимерзла, повністю збереглася до весни, а також для того, щоб закласти хорошу основу для нового врожаю, який при грамотних підживленнях точно буде хорошим. Зараз полуниці найбільше з харчування потрібні фосфор та калій, а також варто забезпечити хороший полив.

Чим підгодувати полуницю восени

Найкраще зараз використовувати суміш суперфосфату та сульфату калію. Ці добрива дуже добре використовувати разом. Їх навіть можна змішувати заздалегідь та зберігати. Пропорції такі: 1 кг сульфату калію та 2 кг суперфосфат. До кінця жовтня потрібно просто розсипати розсипати по 1 ст. л. суміші під кожен кущик. Щоб ефект від підживлення був сильнішим, після злегка пропушіть ґрунт, щоб добрива пішли вглиб. Замість розпушування ви можете присипати внесені добрива перегноєм.

Експерти розповіли, як правильно підгодовувати полуницю восени, щоб вона пережила зиму
Експерти розповіли, як правильно підгодовувати полуницю восени, щоб вона пережила зиму

Не забувайте, що фосфору завжди не вистачає у ґрунті. А він дуже важливий для всіх рослин. Тому його і вноситься більше, ніж калію. Разом із тим, і без калію теж нікуди. Завдяки цій речовині молоді пагони навесні будуть сильними та міцними. Якщо рослини отримують хороше харчування, то й хвороби до них не липнуть.

У мережі пояснили, які процедури із полуницею потрібно обов'язково виконати наприкінці жовтня
У мережі пояснили, які процедури із полуницею потрібно обов’язково виконати наприкінці жовтня

Після внесення добрива обов’язково потрібно полити полуничку. Після останнього підживлення варто забезпечити рослину вологою. Якщо ось-ось буде дощ, він це зробить за Вас. Якщо ж дощу не передбачається, то виконайте полив самі.

Популярне

Подібні новини