Кожен щасливий власник пральної машинки хоча б раз думав про те, що буде, якщо переплутати відсіки для засобів для прання. Розповідаємо, навіщо потрібні три відділення у пральній машині та що туди класти.
У який відсік засипати пральний порошок
Перший відсік позначається цифрою I або літерою А. Він використовується під час режиму попереднього прання або замочування речей. Такий режим потрібно обирати вручну, а також його можна вимкнути. У такому разі в перший відсік не потрібно засипати ні порошок, ні рідкий засіб для прання. Якщо обрано програму, в якій передбачено попереднє замочування, то в перший відділ варто засипати порошок. Звідти він потрапить у барабан машини під час першого етапу прання. Якщо разом із порошком ви використовуєте засіб для виведення плям, його слід засипати в той же відсік, що і основний пральний засіб.

Як правило, посередині у пралці знаходиться відсік, який позначають одним із запропонованих малюнків – зірочкою або квіткою. Туди, за умови використання, завжди заливають тільки кондиціонер чи ополіскувач. Засіб до середнього відділу можна вносити до початку прання або безпосередньо в процесі. Головне – встигнути зробити це, перш ніж машина набере воду для фінального полоскання.
Третій відсік – цифра II або буква В. Цей відсік призначений для основного прання. Яку б програму ви не вибрали, до останнього відділення додавайте порошок. Саме цей відсік ми використовуємо найчастіше. Багато хто запитує: що буде, якщо переплутати відсіки в пральній машині?

Цього робити не варто — зрештою речі залишаться брудними та з’являться розлучення від порошку. З тієї ж причини не можна заважати усі кошти в один відділ. Під час різних обраних режимах прання пральна машинка бере той засіб, який їй потрібен на даному етапі – це може бути порошок, ополіскувач, кондиціонер чи інші продукти. Така схема допомагає запобігати їх змішуванню. Кожен засіб для прання має чітку мету, тому їх не можна з’єднувати.