Я здивувалася, що це справді працює: лайфхак, як позбутися запаху смаженої їжі вдома. В черзі підслухала

Після приготування смаженої або дуже жирної їжі в квартирі залишається неприємний запах, який дуже складно прибрати звичайним провітрюванням.

Запах смаженої їжі може залишатися в квартирі з різних причин. Недостатня вентиляція може призводити до того, що запахи не видаляються із приміщення вчасно. Важливо включати витяжку в кухні та регулярно провітрювати приміщення. Деякі поверхні, такі як текстиль, тканини, меблі або стелі, можуть поглинати запахи.

Щоб позбутися цього, ви можете використовувати ароматизатори, видаляти запахи з текстилю або прати речі. Рештки жирів і їжі на кухонних поверхнях, стінах та плиті можуть виділяти аромати. Важливо ретельно прибирати кухню після готування. Подекуди запахи можуть залишатися через старі масляні осади у плиті або горизонтальному зонту витяжки. У цьому випадку слід розібрати і очистити витяжку або плиту.

Як прибрати запах смаженої їжі

  • Використання ароматизаторів. Запаліть ароматичні свічки, аерозолі або ефірні масла з приємними ароматами, такими як лаванда, лимон, апельсин або м’ята. Вони приємно освіжать повітря та заспокоють запахи їжі.
Найкращі засоби проти неприємного запаху вдома
Найкращі засоби проти неприємного запаху вдома
  • Використання вентиляції. Увімкніть витяжку в кухні, щоб відведення запахів було більш ефективним. Вентиляція допоможе витягнути повітря.
  • Приготування кави. Кава має сильний аромат, який може приємно замаскувати запах смаженої їжі. Приготуйте каву і дайте їй виділити аромат.
  • Використання оцту. Поставте миску з оцтом у кухні. Оцет може допомогти поглинути неприємні аромати.
  • Варіант з лимоном. Використовуйте лимонні шматочки або цедру для поглинання запахів. Ви можете натерти лимонну цедру або поставити каструлю з водою та лимоном на плиту.
  • Почистіть кухню. Використовуйте дезодоранти для поверхонь або змийте плиту, мікрохвильовку і інші предмети, що можуть містити залишки запахів їжі. Завдяки цим методам ви можете швидко позбутися відчуття смаженої їжі в квартирі і зробити повітря свіжішим.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини