5 вічнозелених рослин, які прикрасять вашу ділянку взимку: це не тільки банальна туя і хвойні

Сад - це не тільки природний куточок, а й місце, де можна насолоджуватися красою протягом усього року. Вибір вічнозелених рослин - чудовий спосіб зробити вашу ділянку привабливою і в зимовий період.

Кожна з наведених нижче рослин завжди буде притягувати до себе погляд незалежно від пори року, перетворюючи ваш сад на справжній рай.

Кизильник (Cotoneaster)

Кизильник
Кизильник

Кизильник – це справжній герой у світі вічнозелених рослин. Його компактні кущі щорічно прикрашаються яскравими червоними ягодами, створюючи дивовижний контраст із зеленим листям. Середня висота кизильника коливається від 1 до 3 метрів, що робить його ідеальним вибором для формування низьких живоплотів.

Рододендрон (Rhododendron)

Рододендрон
Рододендрон

Рододендрони, з їхніми вишуканими квітами, привносять у сад пишність і елегантність. Ці чагарники мають різноманітність сортів, які відрізняються, зокрема, квітами різних відтінків – від ніжного рожевого до глибокого фіолетового. Середня висота рододендрона варіюється від 1 до 3 метрів. Цвітіння, як правило, відбувається навесні, створюючи яскраву палітру в саду.

Тис ягідний (Taxus baccata)

Тис ягідний
Тис ягідний

Тис ягідний – це карликове вічнозелене дерево з густим, темно-зеленим листям. Ця рослина має гарну форму крони та повільний ріст. Особливо привабливим стає в зимовий період, коли його темні голки створюють ефектний контраст зі снігом.

Барбарис (Berberis) самшитолистовий

Барбарис
Барбарис самшитолистовий

Барбарис самшитолистовий – рослина з незвичайним за формою листям і яскравими ягодами. Його голкоподібні кущі створюють ефектні контрасти з навколишньою зеленню. Середня висота барбарису варіюється від 1 до 2 метрів. Барбарис зазвичай цвіте в травні, приносячи ще більше фарб у сад, де росте.

Падуб (Quercus)

Падуб
Падуб

Падуб – дерево, яке зберігає своє листя протягом усього року, надаючи саду стійку зелену основу. Його красиве листя з гладким блиском створює унікальну атмосферу. Середня висота рослини може сягати від 3 до 10 метрів. Падуби досить довговічні, тому можуть стати справжньою окрасою вашого саду на довгі роки.

 

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини