Як виростити заміокулькас з листка: проста хитрість дозволила мені виплекати гігантське дерево

Заміокулькас стане прекрасним доповненням вашого інтер'єру та прикрасити оселю. Розповідаємо, як просто за допомогою листка розмножити рослину.

Заміокулькас, або “грошове дерево”, завдяки своїй невибагливості та неповторному зовнішньому вигляду, є популярною рослиною серед любителів домашніх квітів. Ошатні кущики з темно-зеленим забарвленням стануть справжньою окрасою оселі. Одним із способів розмноження цього зеленого улюбленця є листя. Виберіть здорові м’ясисті листки та виконайте наступні кроки:

Крок 1:

Відріжте здорові великі листки та залиште їх при кімнатній температурі протягом 6-7 годин для підсушення зрізів. Не переживайте, вони за такий час не засохнуть та не зіпсуються.

Садівник розповів, як розмножити заміокулькас одним листком

Крок 2:

Нанесіть дрібку на відрізаний край дрібку активованого вугілля, розмолотого в порошок та розведеного водою. Це допоможе уникнути гнилі та хвороб. Також активоване вугілля убезпечить швидке загоєння листочка після відділення його від стебла.

Крок 3:

Для укорінення використовуйте одразу не воду, а субстрат для суккулентів із додаванням перліту та вермікуліту. Наповніть ємність ґрунтом і вставте живці приблизно на чверть їх довжини. Варто зазначити, що у випадку заміокулькаса вода на етапі ось такого вкорінення може навіть нашкодити, спричинивши гниття матеріалу.

Розпад стрілок у заміокулькаса
Садівник розповів, як розмножити заміокулькас одним листком

Крок 4:

Надійно захистіть рослину на період укорінення, накривши її поліетиленовим пакетом чи обрізаною пластиковою пляшкою. Це створить оптимальні тепличні умови для укорінення.

Маленька народна прикмета: якщо ви візьмете листочки, поки господар не бачить, то рослина буде розвиватися швидше та виросте бистріше. Втім, це лише повір’я. Здоров’я заміокулькаса залежить тільки від вас та ваших вправних рук.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини