З цим цінним добривом збираю щедрий врожай овочів на грядках: ви більше не будете викидати цибулеве лушпиння

Досі викидаєте цибулеве лушпиння? А дарма, адже з нього можна приготувати відмінне добриво. Розповідаємо, як це зробити просто і у домашніх умовах.

Овочі, які ми вирощуємо власноруч, не лише смачні, але й повні вітамінів та корисних речовин для нашої потреби. Один із способів покращити врожай та забезпечити рослини необхідними елементами живлення — використання цибульного лушпиння як добрива. Вибуховий ріст рослин та збільшення врожаю гарантовано!

Переваги цибулевого лушпиння, як добрива

Цибулеве лушпиння — це не просто відходи, які можна викинути. Вони можуть стати цінним ресурсом для вашого саду чи міста. Лушпайки утворюють велику кількість поживних речовин, таких як калій, фосфор, кальцій та інші мікроелементи, які є необхідними для здоров’я рослин.

Городник розповів, як зробити добриво з лушпиння цибулі

Приготування добрива з цибулевого лушпиння

Для виготовлення цього корисного добрива вам знадобитися лушпиння цибулі та кип’ячена вода. Процес надзвичайної простий:

  • Збирайте лушпиння цибулі. Чим більше, тим краще. Не варто викидати цей матеріал — він стане основою для вашого ефективного добробуту.
  • Засипте лушпиння у відро. Для створення розчину вам знадобитися приблизно 30 грамів лушпиння на 5 літрів води.
  • Додайте теплу кип’ячену воду. Залити лушпиння 5 літрами теплої води та остаточно перемішати.
  • Залиште настоюватися. Закрийте відро кришкою та лишіть у темному місці на 5 днів. Цей час необхідний для того, щоб розчин насичувався корисними речовинами з лушпиння.
  • Після 5 днів процідіть отриманий настій. Вам залишиться лише рідина, що містить усі корисні елементи лушпиння цибулі.
Городник розповів, як зробити добриво з лушпиння цибулі

Використання добрива

Отримане добриво ідеально підходить для кореневого поливання та обприскування рослин. Застосовуйте його не частіше, ніж один раз на 10 днів. Рекомендується робити це в похмурі дні або після заходу сонця, щоб уникнути попадання прямих сонячних променів на мокрі рослини.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини