Поставила фіалку в цьому місці і фінансове становище покращилося на очах: сусідка випитує секрети феншую

Фен-шуй використовується для досягнення гармонії в житті, покращення здоров'я, фінансового благополуччя, кар'єрного росту та загалом для досягнення рівноваги в різних аспектах життя.

Фен-шуй (Feng Shui) — це традиційне китайське мистецтво створення гармонії в просторі і часі. Власне слово “фен-шуй” дослівно перекладається як “вітер і вода”, що вказує на важливість цих природних елементів у житті та навколишньому середовищі.

Фіалка в китайському фен-шуй часто вважається символом багатства та процвітання, особливо різні його різновиди. Згідно з фен-шуй, правильне розташування рослини може допомогти притягнути енергію благополуччя і грошей. Редакція сайту Добрі новини підготувала деякі поради щодо розташування фіалки для приваблення багатства.

  • Південно-східний сектор.

Розташуйте фіалку в південно-східній частині вашого приміщення чи кімнати. Цей сектор пов’язаний з багатством та процвітанням в фен-шуй.

  • Грошовий сектор.

Іншим важливим місцем для фіалки є “грошовий сектор”, який зазвичай відповідає південно-західній частині приміщення. Розташовуючи квітку саме тут, ви можите сприяти привабленню багатства та фінансового успіху.

Куди поставити фіалку, щоб покращити фінансове становище
Куди поставити фіалку, щоб покращити фінансове становище
  • Вікна і входи.

Розмістіть фіалку біля вікон або входів, щоб вона притягувала енергію та благословення. Уникайте розміщення фіалки прямо перед входом, оскільки це може блокувати енергію.

  • Загальні поради.

Утримуйте рослину в гарному стані, забезпечуючи правильний догляд та полив. Запобігайте засиханню листя та викидайте в’ялі частини. Дотримуйтеся чистоти і порядку навколо рослини. Хоча важливо дотримуватися цих основних принципів, кожен може налаштувати розташування фіалки відповідно до власних уподобань та конкретних умов приміщення. Фен-шуй – це велика мистецька наука, і деякі поради можуть відрізнятися в залежності від конкретного вчителя чи школи фен-шуй.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини