У мене навіть стиглі банани не чорніють по 2 тижні. Сусідка, яка працює в супермаркеті поділилася лайфхаком

Банани — гарні фрукти для перекусу та просто сніданку. Розповідаємо, як зберегти їх на цілих два тижні без зайвої мороки, зусиль та витрат. Спосіб дуже простий.

Банани — це не лише смачний екзотичний фрукт, але й чудове джерело вітамінів та енергії. Однак, часто ми стикаємося з проблемою швидкого чорніння та втрати їх свіжості. Чи не хотіли б ви знати секрет, як зберегти їх свіжість протягом двох тижнів? Давайте розкриємо цю таємницю разом!

Вибір правильного моменту для покупки бананів

Експерти розповіли, як правильно зберігати банани вдома

Першим і важливим кроком є вибір правильного моменту для придбання бананів. Купуйте їх, коли вони все ще мають зелений відтінок, а шкірка на дотик трошки тверда. Такі фрукти мають більше шансів протриматися свіжими на тривалий час.

Розташування

Один з ключових аспектів зберігання бананів — це правильне розташування їх вдома. Вони виробляють етилен, газ, який прискорює процес дозрівання. Тому, щоб уповільнити цей процес, важливо розташовувати їх в просторому місці, де повітря може вільно циркулювати. Хоча багато людей звикли зберігати продукти такого штибу при кімнатній температурі, холодильник також може стати вашим союзником у зберіганні свіжості. Холод відкладає процес дозрівання, що дозволяє бананам залишатися смачними та соковитими протягом довшого часу.

Розділіть банани після покупки

Експерти розповіли, як правильно зберігати банани вдома

Не залишайте банани, які вже почали дозрівати, поруч зі своїми менш дозрілими сусідами. Вони можуть викликати швидке чорніння інших фруктів через викидання етилену. Розділіть їх і зберігайте в окремих місцях.

Використання фольги

Ще один ефективний лайфхак — використовуйте фольгу або пластиковий пакет для збереження бананів свіжими. Заверніть кінчики плодів, де вони з’єднуються, у фольгу або пакет, щоб утримати етилен всередині, запобігаючи тим самим швидкому дозріванню.

14 днів з Анітою Луценко:  Меню+Спорт

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини