Після прання речі неприємно пахнуть – що робити: як позбутися запаху в пральній машині раз і назавжди

Під час тривалої експлуатації пральної машини в ній може зʼявитися неприємний запах. Існують різні методи боротьби, але, для початку, потрібно дізнатися джерело проблеми.

Неприємний запах у пральній машині може зʼявлятися з кількох причин. У разі, якщо пральна машина залишається закритою після прання або не використовується регулярно, вона може накопичувати вологу в середині, що сприяє розвитку плісняви та бактерій, що викликає неприємний запах. Залишки мила, волосся, пилу та інших забруднень можуть накопичуватися в різних частинах пральної машини, таких як ущільнювачі дверцят, фільтри та внутрішні частини барабана, що також може викликати неприємний запах.

Якщо регулярно не проводити очищення пральної машини, вона може накопичувати бруд та забруднення, що сприяє появі запаху. Для усунення неприємного запаху у пральній машині, редакція сайту Добрі новини підготувала кілька дієвих порад:

Експерти назвали основні поради, як доглядати за пральною машинкою у домашніх умовах
Експерти назвали основні поради, як доглядати за пральною машинкою у домашніх умовах
  • Регулярне проведення чистки. Промивання пральної машини гарячою водою та оцтом або спеціальними засобами для чищення машин може допомогти усунути неприємний запах та забруднення.
  • Провітрювання. Після завершення прання залишайте дверцята пральної машини відчиненими, щоб дати можливість пральній машині висихати та запобігти накопиченню вологи.
  • Перевірка фільтрів та ущільнювачів. Регулярно перевіряйте та очищуйте фільтри та ущільнювачі пральної машини від залишків бруду.
  • Використання ароматизаторів. Деякі люди використовують ароматизатори для пральних машин, щоб додати приємний запах до прання та зменшити неприємний запах у машині.

Дотримання цих порад допоможе зберегти вашу пральну машину чистою та приємною у використанні. Якщо неприємний запах не зникає  – слід звернутися до експерта, який з легкістю вирішить цю проблему.

14 днів з Анітою Луценко:  Меню+Спорт

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини