Лушпиння з цибулі не викидаю, а роблю мега-ефективне добриво для розсади: легендарний народний метод

Добрива - це гарна і дієва стимуляція рослин. Та окрім звичайного догляду у період росту рослин, також конче необхідно проводити їх підживлення.

Підживлення – це забезпечення рослин органічними та природними добривами. До них відноситься гній, компост, зола і т.д.

Для кожної рослини краще вибирати різні підживлення, хоч є й універсальні, які підходять усім. Але іноді буває і так, що ті препарати, які ви вибрали, ніяк не допомагають рослині, особливо на стадії молодого пагону, коли йому потрібно дуже багато поживних речовин для підтримання своєї життєздатності.

Саме для такого випадку і існує простий народний рецепт, який обов’язково допоможе рослині правильно розвиватись.

Цей засіб, до речі, відноситься до органічних біостимуляторів, тому ніяка хімія в плоди не потрапить. Йдеться про настої з цибульного лушпиння і золи. Беремо жменю цибулиння, заливаємо його 500 мл окропу і додаємо одну чайну ложку деревної золи.

Як зробити добриво з лушпиння цибулі: простий метод
Як зробити добриво з лушпиння цибулі: простий метод

Настоюємо близько трьох днів, потім замочуємо в ньому насіння протягом півгодини або ж поливаємо ним домашню розсаду чи кімнатні рослини, тільки для цього розчин треба розвести один до одного.

Цей засіб дасть рослинам необхідні мінерали та мікроелементи. Скористайтесь цим простим народним методом і переконайтесь в його неймовірній ефективності та простоті.

Нагадаємо основні правила догляду за розсадою:

  • регулярний полив є ключовим елементом догляду за розсадою, забезпечуючи її необхідною вологою для здорового росту.
  • організуйте розсаді достатнє освітлення.
  • регулярне видалення бур’янів та підживлення розсади допомагає уникнути конкуренції за поживні речовини та забезпечити їй оптимальні умови для росту
  • контроль за шкідниками та хворобами, а також вчасне пересаджування розсади відповідно до рекомендацій, можуть значно підвищити її виживання та подальший розвиток.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини