Кухня – місце в будинку чи квартирі, яке забруднюється набагато швидше за інші приміщення. Господиням доводиться робити прибирання там ледве не щодня або навіть кілька разів на день, постійно протираючи та підмітаючи кімнату. Втім, не всі знають секрети, які допоможуть прибирати надовго.
Як прибратись на кухні
Якщо наводити на кухні лад одразу ж після того, як ви щось приготували або зробили там, то ви точно зможете полегшити власне життя. Не варто відкладати прибирання у далеку скриньку, краще одразу впоратись із завданням і відпочивати.
Брудний посуд ніколи не варто залишати у раковині – все мити потрібно одразу ж після їжі. Це стосується навіть вечора. Чи ви втомлені, чи вірите у прикмети про те, що мити посуд після заходу сонця не можна, краще таки зробити це.

Всю їжу, яка залишається після вечері, так само не варто залишати на столі. Її потрібно обов’язково накрити харчовою плівкою або перекласти в лотки та прибрати до холодильника. Стіл варто протерти вологою серветкою або спеціальними засобами. Раковину потрібно мити за допомогою соди.
Кожного разу, коли ви виходите з будинку чи квартири, беріть із собою пакети зі сміттям. Не слід залишати його вдома, адже так ви лише сприяєте появі нових мікробів. Якщо використовували духовку, то, коли вона стала вже холодною, обов’язково помийте її вологою губкою.

З відкритих поверхонь і робочих столів потрібно прибирати все зайве і те, що може заважати. Не рідше як два-три рази на тиждень потрібно дезінфікувати губки для миття посуду та прати рушники. Саме на них накопичується найбільше мікробів.