Навіть ті городники, в яких культура росте дуже добре та повноцінно розвивається, рідко одержують дійсно смачний і великий часник. Усі вважають, що головки, які лежать на прилавках магазинів і базарів, отримали в результаті внесення надлишкових і шкідливих добрив. Насправді це не так.
Чим обробити часник у червні
Сірка, разом із магнієм та кальцієм, є одним з основних компонентів. Вона займає проміжне положення між макро- та мікроелементами. Крім того, що сірка є так званим будівельним матеріалом для білкових сполук, вона також бере участь у синтезі хлорофілу та амінокислот.
Втім, найголовніше – сірка тісно пов’язана з поглинанням азоту. При дефіциті елемента він поглинається у повному обсязі. А ось підкормки, як однокомпонентні та комплексні, не можуть дати очікуваного результату.
Часник потрібно обприскувати по листку, але ніяк не поливати під корінь. Річ у тім, що сірка є малорухливим компонентом у рослинах. У старих пір’ях її може бути достатньо, але переміщення в молоді майже не буде відбуватись. Якщо говорити коротко та зрозуміло, то позакореневі підживлення сіркою овочевих культур – це єдине правильне рішення.
На сьогодні найкращим вважаються мікродобрива, які можуть купити у спеціалізованому магазині. Головне – звертати увагу на те, чи є вони екологічно чистими та легкими, чи швидко вони засвоюються. Крім того, важливо, аби такі підкормки підвищували стійкість рослин до хвороб і запобігали пожовтінню листя культури.