Шукаючи так звану “чарівну пігулку” для активного росту та розвитку болгарського перцю, садівники часто занадто сильно захоплюються. Інформація, що передається з покоління в покоління, обростає зайвими деталями, але стає для городників-початківців з аксіомою. Втім, перш ніж використовувати поради від “знавців”, варто проаналізувати та зрозуміти процес.
Добриво для перцю
Будь-які робочі народні способи удобрення болгарського перцю, які економлять ваші гроші, потребують додаткового часу на їхнє приготування. Чекати на результат – це ще час, але гарантії ніхто не дає. Втім, це не про пшоно. Використовуючи звичайнісіньку крупу ви не витрачаєте багато часу, грошей і сил, але стовідсотково отримуєте результат.
Пачку пшона потрібно замочити у 5 літрах води та отриманим розчином поливати перець. Безпосередньо крупу, яка вже набухла та розмокла, потрібно прикопати у прикореневій зоні рослини. Після такого підживлення ви зможете збирати плоди солодкого перцю буквально відрами.
Пшоно, як і будь-яка крупа містить у своєму складі білки, жири та вуглеводи – останніх найбільше. У каші міститься велика кількість вітамінів і мікроелементів, які потрібні солодкому перцю. Внесення такого органічного добрива не нашкодить рослині та допоможе досягти суттєвих результатів – смачного та щедрого врожаю.
Важливо запам’ятати, що скільки б користі не було в органічних добривах – чи перегній, чи гній, чи навіть настій курячого посліду – корисним воно буде, коли бактерії його перероблять. Вносячи добрива у ґрунт, ви підгодовуєте саме корисні мікроорганізми, а не рослини.