Ви можете поставити запитання – навіщо приділяти стільки увагу пір’ям цибулі, якщо вони все одно зав’януть, а нам потрібна буде лише цибулина. Насправді ж розмір та якість плодів залежить від того, наскільки розвиненим будуть у першій половині вегетаційного періоду буде листя.
Після цього пластичні речовини із зеленої частини цибулі перетікають безпосередньо у плід, живлять її та роблять міцною і придатною до тривалого зберігання. Разом із тим, жовте пір’я, яке висохло, не здатне зробити плоди дійсно смачними та поживними.
Добриво для цибулі
Існує простий засіб забезпечити цибулю ідеальним харчуванням. Варто приготувати одразу з декількох популярних засобів одне добриво. Воно зробить пір’я цибулі товстим і зеленим. Ба більше, ожити зможуть навіть в’ялі та зовсім жовті стрілки.

У 10 літрах води потрібно розчинити 1 столову ложку сірчанокислого калію, 1 столову ложку сульфату магнію, а також стільки ж амонію сульфату. Туди ж потрібно додати 1 чайну ложку мідного купоросу та 1 чайну ложку залізного купоросу. Ви також можете додати 100 мілілітрів рідкого гумату калію. Грядки полити потрібно з розрахунку 10 літрів на півтора квадратного метра грядки.

Вперше таке добриво вносять під цибулю, коли температура повітря на вулиці підіймається до 15 градусів, а стається це зазвичай у другій половині травня. Якщо земля бідна на органічні добрива, то ви можете внести підкормку і в першій половині червня. Суміш таких компонентів зробить пір’я цибулі зеленим, а плоди – смачними.