Кабачки більше ніколи не будуть загнивати: мені допомогла 1 проста процедура – ніяких “диво-розчинів”

Щоб отримати гарний врожай кабачків - потрібно за ними доглядати. Підживлення грає в цьому важливу роль, та є й інші дії, які дуже сильно впливають на якість овоча.

Дуже часто виникають питання щодо загнивання зав’язей у кабачків. Сьогодні ми розглянемо причини цієї проблеми та дамо кілька корисних порад.

Кабачки сорту “Х’юго” і “Кавілі” є гібридами-партенокарпами, тому їх можна сміливо садити в теплиці вже у квітні. Хоча багато хто стверджував, що вони не будуть плодоносити в теплиці, досвід дачників показує протилежне. Незважаючи на те, що кабачки займають багато місця, регулярне видалення зайвого листя допомагає підтримувати кущі у гарному стані та запобігає загниванню плодів.

Щоб захистити плоди кабачка від гниття, важливо відстежувати момент зав’язування плода. Як тільки ви помітили, що кабачок почав розвиватися – негайно видаліть з нього зів’ялу квітку.

Одна з основних причин загнивання зав’язей — нестача кальцію. Якщо носик кабачка починає гнити, це може бути вершинна гниль, яка виникає через дефіцит кальцію. Рекомендуємо використовувати кальцієву селітру: розведіть столову ложку селітри на 10 літрів води та обприскуйте листя в похмурий день або ввечері, щоб уникнути опіків.

Городники розповіли про методи профілактики загнивання кабачків
Городники розповіли про методи профілактики загнивання кабачків

Друга причина — брак бору. Бор, який міститься у борній кислоті, можна знайти в спеціалізованих магазинах або аптеках. Розчиніть 2 грами борної кислоти в невеликій кількості гарячої води (близько 50-55 градусів), а потім додайте до 10 літрів води. Обприскуйте листя один-два рази з інтервалом у два тижні.

Третя причина — нестача йоду. Кабачки дуже чутливі до нестачі йоду в ґрунті. Для вирішення цієї проблеми додайте 30-35 крапель йоду на 10 літрів води та обробіть рослини в похмурий день або ввечері. Обприскуйте листя або поливайте під корінь.

Ще однією важливою причиною може бути загущення кущів. Надмірне листя призводить до поганого провітрювання та затінення плодів, що також сприяє загниванню. Регулярно обрізайте зайве листя, щоб забезпечити кращу циркуляцію повітря та світла.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини