Мої пеларгонії найкрасивіші в області, тому що завжди даю їм це диво-добриво: всього 2 краплі на 1 літр води

Щоб простимулювати швидке та успішне формування суцвіть пеларгонії необхідно вносити фосфорно-калійні добрива – вони використовуються до кінця осені та допомагають підтримувати яскраве цвітіння!

Але мало хто знає про те, що підживлення пеларгонії полягає ще й у тому, що герані потрібні вітаміни групи В – В1, В6 та В12.

Їх можна купити в будь-якій аптеці у вигляді розчинів. Плюс, у ґрунтосуміші можна хоч щотижня додавати розчин глюкози – вона дає рослині додаткову енергію для стрімкого зростання, і допомагає формувати квіточки.

Як правильно розвести вітаміни? На одну ампулу береться два літри відстояної води, після чого розчин ретельно розмішується та використовується для поливу квітки.

Відразу потрібно додавати всі вітаміни у воду? Ні! В перший місяць вноситься вітамін В12, в наступному В6, і так далі. Тобто по одному вітаміну в місяць! Так ви зможете зміцнити імунітет та покращити зростання квітки.

Садівники розповіли, чим підживити пеларгонію для пишного цвітіння
Садівники розповіли, чим підживити пеларгонію для пишного цвітіння

А ще пеларгонія дуже любить йодисті сполуки, і активно цвіте після йодового підживлення. Простий аптечний йод необхідно розвести у теплій відстояній воді буквально 2 краплі на один літр води.

Спочатку грунт у землі добре зволожується чистою водою, а вже після цього проливається йодовим розчином по краю горщика, а не під корінь. Як часто вносити йодове підживлення? Одного разу на три-чотири тижня буде цілком достатньо.

Якщо поливати частіше, коренева система може отримати опіки. Але вже після двох правильних підгодівель ви реально зможете побачити, як бутони почнуть розпускатися.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини