Капаю цей сік у воду і виливаю під суху герань: квітка буквально “воскресне” і обросте горою нових бутонів

Мало хто знає, але алое ідеально підходить в якості складника для добрива для квітів, зокрема, для герані. Воно допомагає підтримувати здоров'я і красу герані, сприяє її активному росту і цвітінню.

Сік алое містить фітогормони, які сприяють росту рослин. Ці гормони стимулюють ріст коренів, покращують розвиток листя і квітів. Алое містить велику кількість вітамінів (зокрема, вітамін С і вітаміни групи В), а також мінерали, такі як кальцій, магній, калій і цинк. Ці елементи покращують загальний стан рослини, зміцнюють її імунітет і сприяють здоровому росту.

Алое має антисептичні властивості, що допомагає запобігати розвитку патогенних мікроорганізмів у ґрунті та на самій рослині. Це знижує ризик захворювань і зараження шкідниками. Сік алое допомагає утримувати вологу в ґрунті, що особливо корисно для сухої герані. Це допомагає забезпечити рівномірне зволоження коренів і попередити пересихання ґрунту.

Найкраще добриво для кімнатних рослин з алое
Найкраще добриво для кімнатних рослин з алое

Регулярне використання розчину алое з водою може допомогти покращити структуру ґрунту, зробити його більш пухким і повітропроникним, що сприяє кращому доступу повітря до кореневої системи. Алое містить антиоксиданти, які допомагають захистити рослину від стресу, викликаного несприятливими умовами навколишнього середовища, такими як екстремальні температури або засуха.

  • Половина чайної ложки соку алое;
  • 1 літр води.

Візьміть листок алое, розріжте його навпіл і вичавіть сік. Вам знадобиться половина чайної ложки свіжого соку алое. Розчиніть половину чайної ложки соку алое в одному літрі води. Добре перемішайте розчин, щоб сік рівномірно розподілився у воді. Полийте герань цим розчином. Використовуйте його як звичайну воду для поливу, забезпечуючи, щоб ґрунт був зволожений, але не перенасичений.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини