Цього разу посаджу цей унікальний коренеплід замість картоплі: підслухала у сусідки про догляд за бататом

Батат, або солодка картопля, стає все більш популярною культурою в Україні. Її вирощують не лише на півдні, але й у центральних та північних регіонах.

Існує багато причин, чому вам варто посадити батат на своєму городі:

Корисна та поживна їжа

Батат багатий на вітаміни A, C, B6, калій, марганець та клітковину. Він також є хорошим джерелом антиоксидантів, які допомагають захистити організм від захворювань.

Батат може допомогти знизити ризик розвитку серцевих захворювань, раку та діабету. Він також може покращити травлення та зміцнити імунітет.

Невибаглива рослина

Батат відносно невибаглива рослина, яка може рости в різних кліматичних умовах. Їй потрібна тепла погода та сонячне місце, але вона може витримати короткочасну посуху. Батат не потребує ретельного догляду, тому його може вирощувати навіть початківець.

Висока врожайність

Батат дає високий урожай, з однієї рослини можна отримати до 4 кг бульб. З одного квадратного метра можна зібрати до 10 кг батату. Це робить його дуже вигідною культурою для вирощування.

Городник розповів, чому вигідніше саджати на дачі батат

Смачна та різноманітна

Батат можна вживати в їжу різними способами: його можна варити, смажити, пекти, тушкувати, додавати в супи та салати. З нього також можна зробити пюре, чіпси, пастилу, цукати та інші страви. Батат має приємний солодкий смак, який подобається дорослим та дітям.

Екологічно чистий продукт

Батат не потребує використання хімічних добрив та пестицидів, тому він є екологічно чистим продуктом. Вирощуючи батат на своєму городі, ви можете бути впевнені, що вживаєте здорову та безпечну їжу.

Зберігається протягом декількох місяців

Батат може зберігатися протягом декількох місяців у прохолодному та темному місці.
Це робить його чудовим продуктом для запасання на зиму.

Покращує ґрунт

Батат має довгу кореневу систему, яка допомагає покращити структуру ґрунту та зробити його більш родючим. Він також може допомогти зменшити ерозію ґрунту.

Стійкий до шкідників і хвороб

Батат стійкий до багатьох шкідників і хвороб, що робить його порівняно простою культурою для вирощування. Якщо ви шукаєте нову та цікаву культуру для вирощування на своєму городі, батат – це чудовий вибір.

Посадіть батат у цьому році та переконайтеся самі, чому він стає все більш популярним!

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини