Посадила ці рослини з півоніями на ділянці і була вражена – все буяє! Такого цвітіння я ще ніколи не бачила

Півонії – дуже гарні квіти, але мало хто знає, що біля них посадити, щоб підкреслити їхню красу та пишний цвіт. Садівники розповіли, які рослини найбільше для цього підходять.

Півонії добре поєднуються з багатьма рослинами на ділянці, створюючи красиві композиції та покращуючи загальний вигляд саду. Одним із найкращих сусідів для півоній є іриси. Вони мають схожі вимоги до ґрунту і сонячного освітлення, а їхні яскраві квіти чудово контрастують з великими квітами півоній, створюючи гармонійне поєднання. Лілійники також добре підходять для посадки з півоніями, оскільки їхні довгі листя і квіти додають вертикальної динаміки до композиції, а періоди їхнього цвітіння доповнюють один одного, забезпечуючи довгий сезон краси в саду.

Хости є ще одним вдалим вибором, особливо для посадки на передньому плані квітника. Їхнє широке листя створює привабливу зелень, яка чудово підкреслює розкішні квіти півоній, а їхня тіньолюбність дозволяє їм рости під частковим покриттям півоній, зберігаючи вологу в ґрунті. Лаванду можна висаджувати поруч з півоніями для додавання аромату і текстурного контрасту. Вона має компактний зріст і ніжні квіти, які гарно гармонують з великими квітами півоній, а також відлякує шкідників, сприяючи здоровому росту всіх рослин на ділянці.

Садівники розповіли, що посадити на одній ділянці з півоніями
Садівники розповіли, що посадити на одній ділянці з півоніями

Дельфініуми, зі своїми високими стеблами і великими квітами, додають вертикальної елегантності та кольорового акценту, що виглядає дуже ефектно в поєднанні з півоніями. Їхній час цвітіння також доповнює півонії, продовжуючи декоративний ефект у саду. Сальвія, з її яскравими квітами і стійкістю до спеки, забезпечує гарний фон для півоній і додає різноманіття в кольоровій гамі квітника.

Висаджуючи ці рослини разом з півоніями, ви створите багатошарову та гармонійну композицію, яка буде тішити око протягом усього сезону. Важливо враховувати їхні потреби у світлі, воді та ґрунті, щоб усі рослини мали оптимальні умови для росту і розвитку, що забезпечить їхню довготривалу декоративність і здоров’я.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини