Коли вдруге посадити огірки влітку: підслухала в черзі на базарі поради для врожаю без зайвих зусиль

Липень – це можливість для другого врожаю огірків, якщо діяти швидко. Проте цей період має свої особливості, які потрібно врахувати для успішного вирощування.

Липень – чудовий час для того, щоб спробувати виростити ще один урожай огірків. Ця ідея може здатися складною, але з правильним підходом і дотриманням рекомендацій цілком можлива.

Для липневого висаджування огірків слід обирати лише ранньостиглі гібриди, які демонструють високу стресостійкість. Це забезпечить вам більше шансів отримати урожай у складних умовах літнього тепла та наближення осінніх холодів.

Насіння перед висаджуванням потрібно підготувати спеціальним чином. Спершу насіння варто покласти в холодильник на кілька днів, що допоможе його загартувати. Після цього його необхідно замочити у стимуляторі зростання, що сприятиме швидкому проростанню. Ці заходи допоможуть рослинам бути готовими до несприятливих умов.

Експерти назвали час, коли можна вдруге за літо посадити огірки
Експерти назвали час, коли можна вдруге за літо посадити огірки

Особливістю липневих огірків є те, що їх не рекомендують підв’язувати на шпалери. Дозвольте їм вільно рости на землі – це допоможе рослинам краще адаптуватися до низьких нічних температур, які можуть бути наприкінці літа та на початку осені.

Для захисту від різких похолодань, які можуть виникнути в будь-який момент, використовуйте препарат “Епін”. Він зміцнить рослини і допоможе їм пережити непередбачувані погодні умови. Крім того, для профілактики хвороб рекомендується періодично обробляти огірки “Фітоспорином”.

Не забувайте, що липнева спека може бути особливо сильною. Регулярне поливання є необхідним для того, щоб рослини могли впоратися з високими температурами. Однак, якщо температура почне знижуватися, слід відповідно зменшити кількість води для поливу. Також корисним буде мульчування грядок, що допоможе зберегти вологу у ґрунті.

Висаджування огірків вдруге влітку може бути успішним, якщо дотримуватися всіх вищезгаданих рекомендацій. Оберіть правильні сорти, підготуйте насіння, забезпечте належний догляд за рослинами, і ваші огірки зможуть дати гарний урожай навіть у непростих умовах літньої спеки та осінніх холодів.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини