Зробила ці 3 важливі дії, щоб прискорити дозрівання перців до настання заморозків і вони почервоніли вмить

Перець дав плоди, які ніяк не хочуть червоніти, а вже вересень не за горами... Що ж робити у такому випадку? Розповідаємо, що потрібно з цим зробити.

Перці — чудова городина, яка не може не чарувати смаком. Часто буває так, що кущі дали багато зелених плодів, які не стигнуть. Втім, це нескладно виправити.

На початку третього тижня серпня слід братися до обрізки рослин. Важливо прибрати всі непотрібні елементи, які відтягують соки та поживні речовини. Йдеться про пасинки та “годувальне” листя. Пасинки — це пагони, які відрізняються дрібнішими листочками та відсутністю бутонів або зав’язей. Вони точно не сприяють розвитку плодів, а лише забирають у них поживні речовини. Тому їх видалення обов’язкове.

Городник розповіли, навіщо підживлювати перець крохмалем
Городник розповів, як пришвидшити дозрівання перців до осені

Зайва зелена маса також може заважати перцю досягти потрібної стиглості. Особливо це стосується тих листків, що закривають плоди від сонячного світла. Крім цього так зване “годувальне” листя, що знаходиться на нижніх гілках користі особливо не приносить. Воно натягує на себе воду та слугує своєрідним рудиментом.

Окрім обрізки, існує ще один ефективний спосіб змусити кущі дозрівати швидше. Ця маніпуляція сприяє перерозподілу поживних речовин у рослині. Щоб стимулювати перехід усіх ресурсів до плодів, необхідно зробити невеликий поздовжній надріз на стеблі перцю. Обов’язково беремо гострий ніж або лезо та робимо насічку завдовжки 7-10 см на відстані приблизно 15 см від ґрунту.

Городник розповіли, навіщо підживлювати перець крохмалем
Городник розповів, як пришвидшити дозрівання перців до осені

У цей жолобок вставте дерев’яну тріску товщиною 4-5 мм. Така процедура дозволяє частково обмежити живлення листя і направити всі сили рослини на плоди.

Завершальним етапом для прискорення дозрівання перцю є внесення золи. Перед поливом розсипте дві столові ложки попелу навколо кожного кущика. Це забезпечить рослину додатковими мікроелементами, які допоможуть плодам швидше досягти потрібної кондиції.

Популярне

Подібні новини