Городник з 30-річним стажем поділився фокусом: ця суміш перетворила перці на гігантів. Врожай вас здивує

У серпні обов'язково потрібно підгодувати перці кальцієм, щоб вони не піддавалися загрозі вершинної гнилі й не захворіли. Найкраще для цього підійдуть звичайна кормова крейда або яєчна шкаралупа.

Добриво готується наступним чином: на склянку шкаралупи або кормової крейди додаємо 300 мілілітрів столового оцту, щоб перетворити кальцій у хелатну форму.

Суміш потрібно настояти протягом 12 годин, щоб вона “пробулькала”. У результаті карбонат кальцію перетвориться на ацетат кальцію, який зможе розчинитися у воді. Отриманим розчином у поєднанні з відром води необхідно обробляти перці кожні два тижні, тричі за весь період плодоношення.

Рекомендуємо також внести під перці крохмаль. Потрапляючи у ґрунт, він підхоплюється мікрофлорою, яка засвоює його і використовує як джерело енергії. Завдяки цьому корисні поживні речовини в ґрунті швидше переробляються і легше засвоюються рослинами.

Для приготування підживлення з крохмалю не потрібно багато зусиль. Беремо три літри теплої води, додаємо 200-300 грамів звичайного картопляного крохмалю, ставимо ємність на вогонь і доводимо до кипіння на повільному вогні. Під час варіння, як і при приготуванні киселю, суміш потрібно постійно помішувати. Коли розчин закипить, його розводимо у десяти літрах води й підгодовуємо рослини, використовуючи 1-2 літри на кожну.

Городники розповіли про підживлення перцю крохмалем
Городники розповіли про підживлення перцю крохмалем

Ми хочемо розповісти вам про один прийом, який обов’язково потрібно зробити саме зараз, у серпні, для того, щоб перці сформували хороший врожай. Це стосується перців середньопізнього або пізнього сорту.

Якщо ваші ранні сорти вже вродили, то цей прийом не знадобиться. Але ось у нас є два сорти середньопізнього перцю, і щоб вони визрівали та набиралися сили, можна зробити такий простий крок.

Потрібно видалити всі квітконоси на кущі, які розташовані зверху. Листя, звісно, залишається, але видаляються всі квіти, щоб кущ не витрачав сили на нові зав’язі. Залишаємо тільки ті перці, які вже почали наливатися і можуть досягти хоча б технічної стиглості.

Популярне

Подібні новини