Перші плоди огірків ми можемо скуштувати у червні, а у липні кущі буквально завалюють нас врожаєм. Втім, несподівано плодоношення може обірватись у серпні. Втім, потенціал рослини зазвичай розрахований на те, що вона продовжує цвітіння до настання перших заморозків.
Як подовжити плодоношення огірків
Якщо ви раптом зіткнулись із проблемою, що після активного плодоношення огірки просто припинили давати врожай, є декілька кроків, як вирішити таку проблему. Спершу експерти радять омолодити кущі. Для цього з нижньої частини рослини потрібно прибрати жовте, сухе та пошкоджене листя. Далі послабте підв’язку та укладіть нижню частину стебла на землю, прикопайте її ґрунтом.
Нове коріння буде давати рослині додаткове живлення. А ось зона плодоношення так виявиться ближчою до коріння, відповідно і харчування буде приходити швидше та у кращому обсязі. Що стосується поливів, на це теж варто звернути увагу.
На початку літа різниця температури вночі та вдень набагато відчутніша, а зранку навіть буває роса. Саме тому експерти радять перейти на ранковий полив, який виконувати треба теплою водою. Вдень теплицю варто залишати відкритою на провітрювання, адже це допоможе зупинити поширення хвороб грибкового характеру.
А ось для захисту кореневої системи від холоду та для запобігання дефіциту зволоження ґрунту ділянку краще замульчувати. У результаті перепади температури не будуть згубними для врожаю, а поливи ви зможете виконувати набагато рідше.