У багатьох родинах існує новорічна традиція завжди прикрашати вдома справжню ялинку. Втім, останнім часом все популярнішими стають штучні дерева. Пояснити такий тренд доволі просто. Така ялинка набагато практичніша, після неї не залишається велика купа гілочок по всій квартирі чи будинку, а також не доводиться кожного року обирати нове дерево та витрачати на нього кошти.
Як обрати штучну ялинку
Проте, обрати реально якісну та хорошу штучну ялинку до Нового року не так просто, як може здаватись. Часто дерева, навіть дорогі, дуже смердять і швидко стають некрасивими. Що вже казати про дешеві варіанти? Перед покупкою експерти радять добре подивитись на дерево. На корпусі та на гілках не має бути розломів. Ви можете також провести рукою по гілочки “проти шерсті”.
Якщо матеріал почне випадати та м’ятись, то така ялинка навіть сезон вам не прослужить, що вже казати про декілька років поспіль. Експерти радять віддавати перевагу штучним ялинкам із металевим корпусом. Така не буде ламатись занадто швидко.
А ось ялинку, дата виробництва якої була більш як 5 років тому, купувати точно не потрібно. Матеріали, з яких виготовляють штучні ялинки починають старіти, а тому від дерева можна відчути неприємний запах. Обирати потрібно такий товар, на етикетці якого буде вказаний виробник із товарним знаком, термінами експлуатації.
Крім того, на етикетці важливо знайти матеріали виробу та вказані виробником умови використання. Багато штучних ялинок виробляють із полімерів, а іноді використовують для виробництва гуму. Зазвичай усі сторонні запахи швидко вивітрюються, але якщо ялинка стара чи неякісна, то неприємний аромат буде супроводжувати вас усі новорічні канікули.