Якщо не всі, то більшість людей обожнюють свята. Зі звичними нам датами все зрозуміло. Та декому цього буває мало, а іншим просто хочеться чогось новенького. І таких свят є багато! Просто в Україні вони поки не дуже популярні. Але ж усе можна змінити! І почати варто вже в січні.
Почніть зі святкування Нового року. Але що в цьому незвичного, запитаєте ви? А те, що він Котячий і святкується 2 січня. Це свято з’явилося лише у 2016 році. Його придумала сімейна пара Тома та Рут Рой. Вони вважали, що у наших пухнастих улюбленців теж має бути своє особливе свято. Суть ідеї у тому, аби нагадати, що тварини — це повноцінні члени родини. А тому, якщо бажаєте покласти своїм котикам якийсь подарунок “під ялинку”, ідеальний момент для цього — 2 січня.
Ірландія — одна з найбільш захопливих країн у світі. Її обожнюють мільйони людей в різних куточках Землі. Якщо прагнете відчути себе частиною культури цієї країни, то варто відзначати День Святого Патрика. Зелений одяг та аксесуари, традиційна їжа та музика, а ще святкування з пінними напоями точно зацікавлять компанію друзів. А разом з тим зможете пізнати ірландську культуру!
День покупки музичного інструменту святкують 22 травня. Більшість людей хоча б раз мріяли про те, щоб навчитися грати на гітарі, клавішних чи барабанах. Тож це свято дійсно достатньо відсвяткувати лише раз, щоб нарешті здійснити свою мрію. Якщо будете старатися, то досягнути результату не так важко, як може здаватися спочатку. І хто зна, можливо, ви створите власний гурт?
6 листопада відзначають День нульових завдань. Тут все зрозуміло: просто нічого не робіть. І такий день дійсно важливий! Іноді, просто нічого не роблячи, можна дійти правильних висновків, обдумати плани на майбутнє чи навіть сформувати в голові цікаву ідею. Спробуйте!
Також варто іноді дозволяти собі бути трохи дітьми, несерйозними. Для цього й існує День дурниць. Відзначають його 21 грудня. В цей час можна дозволити собі незвичні заняття та хобі. Краще все це робити в приємній компанії. Також День дурниць підходить для розіграшів. Звісно, вони мають бути приємними для всіх сторін, тобто не переходити межі.