Просте питання – що ви робите з рушником після того, як витерлись ним після душа? Багато людей просто залишають текстиль на батареї, аби вона підсохла перед подальшим використанням. Але таке рішення може мати наслідки і для вашого комфорту, і для вашого здоров’я. Пропонуємо розібратись, чому краще відмовитись від такої звички.
Як правильно сушити рушники взимку
Перша причина – низька ефективність опалення. Через рушник батареї набагато складніше рівномірно розподіляти тепло по приміщенню. Саме тому температура в кімнаті може знизитись на 20%. Через це доведеться збільшувати подачу тепла та платити більші суми за комунальні послуги.

Підвищення вологості – теж причина відмовитись від такої дії. Річ у тім, що волога з рушника, який опинився на батареї, випаровується та осідає в приміщенні. У результаті в кімнаті можуть розмножуватись грибки та пліснява. Вони здатні нашкодити і вашому здоров’ю, і зіпсувати інтер’єр.
Бруд та алергени також можуть потрапити на рушник. Доволі складно підтримувати ідеальну чистоту батарей, особливо якщо вони старого зразка. При уважному огляді на них обов’язково знайдуться часточки пилу та бруду. У процесі сушіння вони переносяться на рушник, а потім на шкіру. В результаті можуть виникати подразнення та алергічні реакції у людей з чутливою шкірою.

Як правильно сушити рушник? Не потрібно залишати його сохнути просто на батареях опалення. Скористайтесь спеціальними сушарками, призначеними для цього. Вони встановлюються на стінках, монтуються в підлогу. Також у магазинах окремо продають сушарки для рушників.