Тепер не потрібно мити голову кожного дня – використовую сухий шампунь: що це та як ним користуватися

Ледь не в кожної дівчини є така проблема – наступного дня після миття волосся воно знову стає брудне. Щоб довше зберегти свіжість волосся слід використовувати сухий шампунь.

Сухий шампунь – це продукт для волосся, який використовується для очищення волосся без використання води. Він містить порошкоподібні інгредієнти, такі як крохмаль, тальк або каолін, які поглинають надлишок жиру та вологи на шкірі голови і волоссі. Цей продукт допомагає відновити свіжість волосся, зменшити вигляд жирності і додати обсягу, не потребуючи використання води.

Деякі сухі шампуні також містять ароматизатори, що надають волоссю приємний запах. Вони зручні для використання в подорожах або в ситуаціях, коли немає можливості помити волосся звичайним шляхом. Редакція сайту добрі новини підготувала кілька порад стосовно правильного використання сухого шампуню.

Розділіть волосся на декілька частин, щоб забезпечити рівномірне нанесення сухого шампуню. Рівномірно нанесіть сухий шампунь на коріння волосся з відстані приблизно 15-20 см. Уникайте нанесення занадто близько до шкіри голови, щоб уникнути надмірної кількості продукту. Дайте сухому шампуню трохи поглинути надлишок жиру та вологи. Зазвичай, це займає від 2 до 5 хвилин.

Що таке сухий шампунь і як правильно його використовувати

Розподіліть сухий шампунь по всій довжині волосся, використовуючи пальці або щітку для розчісування.Розчешіть волосся, щоб розподілити продукт і видалити надлишок шампуню. Якщо ви хочете додати обсягу, підніміть волосся від коренів пальцями або використовуючи гребінець. Якщо необхідно, закріпіть зачіску лаком або спреєм для волосся.

Пам’ятайте, що перевантаження сухим шампунем може призвести до білого налітку на волоссі, тому слід дотримуватися вказаних інструкцій та не використовувати занадто багато продукту.

14 днів з Анітою Луценко:  Меню+Спорт

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини