Готую цитрусовий лимонад і швидко “багатію”: 3 найкращі способи підживлення для грошового дерева

Чи вірите ви в те, що грошове дерево може залучити в життя багатство? Якщо так, то за ним треба доглядати. А якщо ні, то все одно потрібно, щоб воно радувало вас красою.

Грошове дерево вважається символом фінансового достатку. І люди справді помічають зв’язок між цим. От коли рослина гарно росте, то й гроші в домі водяться. Якщо товстянці чогось не вистачає, то починаються проблеми з фінансами. Тому господарі намагаються зробити все, щоб рослині було комфортно. Насправді зробити це не так вже й складно, оскільки грошове невибагливе. Але для пишного росту все ж доведеться трішки постаратися.

Найпростішим та дієвим способом удобрення грошового дерева став так званий цитрусовий лимонад. Для його приготування достатньо взяти шкірку одного лимона та двох мандаринів, залити півлітрою окропу та настояти 3 доби. Після проціджування розчин розводять водою у співвідношенні 1:3. Цитрусові кислоти й ефірні олії чудово стимулюють ріст рослини. Але поливати таким розчином товстянку можна не частіше 1-2 разів на місяць.

Флористи розповіли про 3 найкращі підживлення для грошового дерева
Флористи розповіли про 3 найкращі підживлення для грошового дерева

Дріжджі — ще один чудовий варіант підживлення. Рецепт максимально простий: 1 л води, 10 г дріжджів і чайна ложка цукру. Все треба змішати та витримати добу. Важливо, щоб вода була теплою, бо без неї дріжджам буде складно активуватися. Але не гарячою, а тим паче не окропом, бо тоді настій буде неефективним.

Попіл теж може стати чудовим добривом для грошового дерева. До його складу входить безліч мікроелементів, потрібних для здорового росту. Дві склянки попелу залийте 1 л окропу, настоюйте тиждень, потім процідіть. Цей розчин особливо корисний для рослин, які давно не пересаджували.

Флористи розповіли про 3 найкращі підживлення для грошового дерева
Флористи розповіли про 3 найкращі підживлення для грошового дерева

Яєчна шкаралупа — теж класне підживлення для товстянки. Шкаралупу треба помити, висушити та подрібнити. Після цього вона заливається 0.5 л окропу та настоюється близько 2 тижнів. Мити шкаралупу потрібно для того, щоб прибрати неприємний запах. До речі, запасати шкаралупу можна заздалегідь. Гарно миєте, просушуєте та подрібнюєте, а потім складаєте в банки та використовуєте за потреби.

Популярне

Подібні новини